Patch kordy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
114 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 1m
LCupc/LCupc-DSM.9/125-01

EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 1m

217 bez DPH
263 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch kabel LCupc/LCupc-DSM.9/125-01 se skládá ze dv...

 
Porovnat
EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 2m
LCupc/LCupc-DSM.9/125-02

EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 2m

223 bez DPH
270 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch kabel LCupc/LCupc-DSM.9/125-02 se skládá ze dv...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-3M-D
70232139

Solarix patch kabel 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-3M-D

229 bez DPH
277 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : 3...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM3-1M-D
70231113

Solarix patch kabel 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM3-1M-D

205 bez DPH
248 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm OM3 Podporované protokoly : LC/LC Délk...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 1m duplex SXPC-SC/SC-PC-OS1-1M-D
70234119

Solarix patch kabel 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 1m duplex SXPC-SC/SC-PC-OS1-1M-D

198 bez DPH
240 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : 1...

 
Porovnat
EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 3m
LCupc/LCupc-DSM.9/125-03

EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 3m

233 bez DPH
282 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch kabel LCupc/LCupc-DSM.9/125-03 se skládá ze dv...

 
Porovnat
EuroLan optický patch kabel, LCupc-SCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 3m
LCupc/SCupc-DSM.9/125-03

EuroLan optický patch kabel, LCupc-SCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 3m

239 bez DPH
289 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch kabel LCupc/SCupc-DSM.9/125-03 se skládá ze dv...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-1M-D
70232115

Solarix patch kabel 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-1M-D

194 bez DPH
235 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-1M-D
70232113

Solarix patch kabel 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-1M-D

202 bez DPH
244 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních Kategorie : 50/125 µm OM3 Podporované protokoly : LC/SC Délka...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-2M-D
70232123

Solarix patch kabel 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-2M-D

227 bez DPH
275 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních Kategorie : 50/125 µm OM3 Podporované protokoly : LC/SC Délka...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 1m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-1M-D
70234115

Solarix patch kabel 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 1m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-1M-D

185 bez DPH
224 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : ...

 
Porovnat
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM3
8595589813315

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM3

156 bez DPH
189 s DPH
  Skladem

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM3; LSZH Plášť (LS0H)

Výprodej
Porovnat
UBNT FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)
FC-SM-100

UBNT FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)

1 488 bez DPH
1 800 s DPH
 30.3.2017

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

Novinka
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-5M-D
70232155

Solarix patch kabel 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-5M-D

256 bez DPH
310 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 SCpc/STpc MM OM2 1m duplex SXPC-SC/ST-PC-OM2-1M-D
70235115

Solarix patch kabel 50/125 SCpc/STpc MM OM2 1m duplex SXPC-SC/ST-PC-OM2-1M-D

184 bez DPH
223 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : SC/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 SCpc/STpc MM OM2 2m duplex SXPC-SC/ST-PC-OM2-2M-D
70235125

Solarix patch kabel 50/125 SCpc/STpc MM OM2 2m duplex SXPC-SC/ST-PC-OM2-2M-D

202 bez DPH
244 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : SC/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 SCpc/STpc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/ST-PC-OM2-3M-D
70235135

Solarix patch kabel 50/125 SCpc/STpc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/ST-PC-OM2-3M-D

211 bez DPH
255 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : SC/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 SCpc/STpc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/ST-PC-OM2-5M-D
70235155

Solarix patch kabel 50/125 SCpc/STpc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/ST-PC-OM2-5M-D

242 bez DPH
293 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : SC/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/STpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/ST-PC-OM2-1M-D
70233115

Solarix patch kabel 50/125 LCpc/STpc MM OM2 1m duplex SXPC-LC/ST-PC-OM2-1M-D

184 bez DPH
223 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : LC/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/STpc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/ST-PC-OM2-2M-D
70233125

Solarix patch kabel 50/125 LCpc/STpc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/ST-PC-OM2-2M-D

210 bez DPH
254 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : LC/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/STpc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/ST-PC-OM2-3M-D
70233135

Solarix patch kabel 50/125 LCpc/STpc MM OM2 3m duplex SXPC-LC/ST-PC-OM2-3M-D

211 bez DPH
255 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : LC/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/STpc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/ST-PC-OM2-5M-D
70233155

Solarix patch kabel 50/125 LCpc/STpc MM OM2 5m duplex SXPC-LC/ST-PC-OM2-5M-D

228 bez DPH
276 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : LC/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 STpc/STpc MM OM2 1m duplex SXPC-ST/ST-PC-OM2-1M-D
70236115

Solarix patch kabel 50/125 STpc/STpc MM OM2 1m duplex SXPC-ST/ST-PC-OM2-1M-D

179 bez DPH
217 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : ST/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 STpc/STpc MM OM2 2m duplex SXPC-ST/ST-PC-OM2-2M-D
70236125

Solarix patch kabel 50/125 STpc/STpc MM OM2 2m duplex SXPC-ST/ST-PC-OM2-2M-D

192 bez DPH
232 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : ST/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 STpc/STpc MM OM2 3m duplex SXPC-ST/ST-PC-OM2-3M-D
70236135

Solarix patch kabel 50/125 STpc/STpc MM OM2 3m duplex SXPC-ST/ST-PC-OM2-3M-D

206 bez DPH
249 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : ST/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 STpc/STpc MM OM2 5m duplex SXPC-ST/ST-PC-OM2-5M-D
70236155

Solarix patch kabel 50/125 STpc/STpc MM OM2 5m duplex SXPC-ST/ST-PC-OM2-5M-D

235 bez DPH
284 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : ST/ST Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 2m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-2M-D
70234125

Solarix patch kabel 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 2m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-2M-D

199 bez DPH
241 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-3M-D
70234135

Solarix patch kabel 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 3m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-3M-D

230 bez DPH
278 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-5M-D
70234155

Solarix patch kabel 50/125 SCpc/SCpc MM OM2 5m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM2-5M-D

290 bez DPH
351 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : ...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-2M-D
70232125

Solarix patch kabel 50/125 LCpc/SCpc MM OM2 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM2-2M-D

210 bez DPH
254 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 50/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : ...

 
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.