Patch kordy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
113 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 2m
LCupc/LCupc-DSM.9/125-02

EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 2m

223 bez DPH
270 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch kabel LCupc/LCupc-DSM.9/125-02 se skládá ze dv...

 
Porovnat
EuroLan optický patch kabel, LCupc-SCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 2m
LCupc/SCupc-DSM.9/125-02

EuroLan optický patch kabel, LCupc-SCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 2m

200 bez DPH
242 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch kabel LCupc/SCupc-DSM.9/125-02 se skládá ze dv...

 
Porovnat
EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 3m
LCupc/LCupc-DSM.9/125-03

EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 3m

233 bez DPH
282 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch kabel LCupc/LCupc-DSM.9/125-03 se skládá ze dv...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCpc/LCpc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/LC-PC-OS1-1M-D
70231119

Solarix patch kabel 9/125 LCpc/LCpc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/LC-PC-OS1-1M-D

220 bez DPH
266 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/LC Délka : 1...

 
Porovnat
EuroLan optický patch kabel, LCupc-SCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 1m
LCupc/SCupc-DSM.9/125-01

EuroLan optický patch kabel, LCupc-SCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 1m

225 bez DPH
272 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch kabel LCupc/SCupc-DSM.9/125-01 se skládá ze dv...

 
Porovnat
EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 1m
LCupc/LCupc-DSM.9/125-01

EuroLan optický patch kabel, LCupc-LCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 1m

217 bez DPH
263 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch kabel LCupc/LCupc-DSM.9/125-01 se skládá ze dv...

 
Porovnat
EuroLan optický patch kabel, LCupc-SCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 3m
LCupc/SCupc-DSM.9/125-03

EuroLan optický patch kabel, LCupc-SCupc, Duplexní, Singlemod 9/125, 3m

239 bez DPH
289 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch kabel LCupc/SCupc-DSM.9/125-03 se skládá ze dv...

 
Porovnat
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM3
8595589813315

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM3

141 bez DPH
171 s DPH
  Skladem

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 2m OM3; LSZH Plášť (LS0H)

Výprodej
Porovnat
UBNT FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)
FC-SM-100

UBNT FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)

1 496 bez DPH
1 810 s DPH
 16.3.2017

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

Novinka
Porovnat
UBNT FC-SM-200, Fiber Cable, Single Mode, 200' (60m)
FC-SM-200

UBNT FC-SM-200, Fiber Cable, Single Mode, 200' (60m)

2 200 bez DPH
2 662 s DPH
 16.3.2017

FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

Novinka
Porovnat
UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, Single Mode, 300' (90m)
FC-SM-300

UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, Single Mode, 300' (90m)

3 026 bez DPH
3 661 s DPH
 16.3.2017

FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

Novinka
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCpc/LCpc SM OS1 2m duplex SXPC-LC/LC-PC-OS1-2M-D
70231129

Solarix patch kabel 9/125 LCpc/LCpc SM OS1 2m duplex SXPC-LC/LC-PC-OS1-2M-D

229 bez DPH
277 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/LC Délka : 2...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCpc/LCpc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/LC-PC-OS1-3M-D
70231139

Solarix patch kabel 9/125 LCpc/LCpc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/LC-PC-OS1-3M-D

240 bez DPH
290 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/LC Délka : 2...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-APC-OS1-1M-D
70232219

Solarix patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-APC-OS1-1M-D

253 bez DPH
306 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : 1...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS1 2m duplex SXPC-LC/SC-APC-OS1-2M-D
70232229

Solarix patch kabel 9/125 LCapc/SCapc SM OS1 2m duplex SXPC-LC/SC-APC-OS1-2M-D

264 bez DPH
319 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : 2...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-1M-D
70232119

Solarix patch kabel 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-1M-D

208 bez DPH
252 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : 1...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-2M-D
70232129

Solarix patch kabel 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-2M-D

218 bez DPH
264 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : 2...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-3M-D
70232139

Solarix patch kabel 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-3M-D

229 bez DPH
277 s DPH
  Skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : 3...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-5M-D
70232159

Solarix patch kabel 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 5m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-5M-D

252 bez DPH
305 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : 5...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCapc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS1-1M-D
70234219

Solarix patch kabel 9/125 SCapc/SCapc SM OS1 1m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS1-1M-D

241 bez DPH
292 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : 1...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCapc/SCapc SM OS1 2m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS1-2M-D
70234229

Solarix patch kabel 9/125 SCapc/SCapc SM OS1 2m duplex SXPC-SC/SC-APC-OS1-2M-D

276 bez DPH
334 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : 2...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 1m duplex SXPC-SC/SC-PC-OS1-1M-D
70234119

Solarix patch kabel 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 1m duplex SXPC-SC/SC-PC-OS1-1M-D

198 bez DPH
240 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : 1...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 2m duplex SXPC-SC/SC-PC-OS1-2M-D
70234129

Solarix patch kabel 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 2m duplex SXPC-SC/SC-PC-OS1-2M-D

209 bez DPH
253 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : 2...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 3m duplex SXPC-SC/SC-PC-OS1-3M-D
70234139

Solarix patch kabel 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 3m duplex SXPC-SC/SC-PC-OS1-3M-D

220 bez DPH
266 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : 3...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 5m duplex SXPC-SC/SC-PC-OS1-5M-D
70234159

Solarix patch kabel 9/125 SCpc/SCpc SM OS1 5m duplex SXPC-SC/SC-PC-OS1-5M-D

241 bez DPH
292 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/SC Délka : 5...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCpc/STpc SM OS1 1m duplex SXPC-SC/ST-PC-OS1-1M-D
70235119

Solarix patch kabel 9/125 SCpc/STpc SM OS1 1m duplex SXPC-SC/ST-PC-OS1-1M-D

194 bez DPH
235 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/ST Délka : 1...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCpc/STpc SM OS1 2m duplex SXPC-SC/ST-PC-OS1-2M-D
70235129

Solarix patch kabel 9/125 SCpc/STpc SM OS1 2m duplex SXPC-SC/ST-PC-OS1-2M-D

212 bez DPH
257 s DPH
 není skladem

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/ST Délka : 2...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCpc/STpc SM OS1 3m duplex SXPC-SC/ST-PC-OS1-3M-D
70235139

Solarix patch kabel 9/125 SCpc/STpc SM OS1 3m duplex SXPC-SC/ST-PC-OS1-3M-D

216 bez DPH
261 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/ST Délka : 3...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 SCpc/STpc SM OS1 5m duplex SXPC-SC/ST-PC-OS1-3M-D
70235159

Solarix patch kabel 9/125 SCpc/STpc SM OS1 5m duplex SXPC-SC/ST-PC-OS1-3M-D

244 bez DPH
295 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : SC/ST Délka : 5...

 
Porovnat
Solarix patch kabel 9/125 LCpc/STpc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/ST-PC-OS1-1M-D
70233119

Solarix patch kabel 9/125 LCpc/STpc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/ST-PC-OS1-1M-D

198 bez DPH
240 s DPH
 48h

Optické patch kabely jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/ST Délka : 1...

 
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.