SFP moduly

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
40 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
S-85DLC05D

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

349 bez DPH
424 s DPH
  Skladem

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
S-RJ01

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

582 bez DPH
706 s DPH
 3.2.2017

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm
S-31DLC20D

MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

466 bez DPH
566 s DPH
  Skladem

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
UF-SM-1G-S

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

578 bez DPH
703 s DPH
 30.3.2017

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

Novinka
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
S-3553LC20D

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

1 427 bez DPH
1 730 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

 
Porovnat
MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
S+85DLC03D

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

1 165 bez DPH
1 411 s DPH
  Skladem

S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory , 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m .

 
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)
S+DA0001

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)

593 bez DPH
719 s DPH
  Skladem

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)
S+DA0003

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)

801 bez DPH
971 s DPH
  Skladem

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-MM-10G

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

973 bez DPH
1 181 s DPH
  Skladem

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. B...

Novinka
Porovnat
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-SM-10G

UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

2 166 bez DPH
2 624 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

Novinka
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S3155-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

379 bez DPH
460 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S5531-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

514 bez DPH
624 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm
S+31DLC10D

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

2 912 bez DPH
3 525 s DPH
  Skladem

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory , 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km .

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S31D-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

297 bez DPH
361 s DPH
  Skladem

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompatib...

Speciální nabídka
Porovnat
UBNT UF-SM-1G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
UF-SM-1G-S-20

UBNT UF-SM-1G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack

5 131 bez DPH
6 245 s DPH
 není skladem

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

Novinka
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S+85D-03

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

660 bez DPH
800 s DPH
  Skladem

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Speciální nabídka
Porovnat
MikroTik SFP GPON SF/ONU modul
SFP/ONU

MikroTik SFP GPON SF/ONU modul

1 805 bez DPH
2 186 s DPH
  Skladem

MikroTik SFP GPON ONU (ONT) modul pro zařízení Mikrotik s SFP portem. Modul vytvoří ze RouterBoardu koncové zařízení GPON FTTx sítě. Veškerá konfigurace probíhá na straně operátora. Modul je plně kompatibilní se standardem ITU-T G.984, Class B+. Specif...

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S85D-05

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

287 bez DPH
349 s DPH
  Skladem

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Moduly jsou kompati...

Speciální nabídka
Porovnat
UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
UF-SM-10G-S

UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

4 056 bez DPH
4 911 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ub...

Novinka
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
UF-MM-10G-20

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack

8 775 bez DPH
10 654 s DPH
 30.3.2017

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. B...

Novinka
Porovnat
TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LS
TL-SM311LS

TP-Link MiniGbic/SFP modul TL-SM311LS

996 bez DPH
1 205 s DPH
  Skladem

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je pro...

 
Porovnat
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex
TL-SM321B

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex

675 bez DPH
817 s DPH
  Skladem

MiniGBIC/SFP WDM Modul TP-LINK SM321B slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá pro vysíl...

 
Porovnat
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex
TL-SM321A

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex

1 382 bez DPH
1 672 s DPH
  Skladem

MiniGBIC/SFP WDM Modul TP-LINK SM321B slouží jako rozšiřující modul pro zařízení s SFP portem. Modul má 1 optický 1000Base-BX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 1 konektorem LC (Simplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá pro vysíl...

 
Porovnat
UBNT UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
UF-MM-1G-20

UBNT UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack

3 917 bez DPH
4 776 s DPH
 30.3.2017

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

Novinka
Porovnat
UBNT UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
UF-SM-10G-20

UBNT UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack

19 790 bez DPH
23 982 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

Novinka
Porovnat
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UF-MM-1G

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

426 bez DPH
519 s DPH
 28.2.2017

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

Novinka
Porovnat
MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)
S+2332LC10D

MikroTik SFP+ optický modul S+2332LC10D, SM, 10km, 10GB (10G T1270nm/R1330nm + 10G T1330nm/R1270nm) (pár)

7 105 bez DPH
8 601 s DPH
  Skladem

Sady obsahuje dva SFP+ moduly podporující technologii WDM , díky níž je možné přenášet data v obou směrech po jediném vlákně! Propustnost SFP+ kitu je 10 Gbps na vzdálenosti do 10 km .

 
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S+31D-10

MaxLink 10G SFP+ optický modul, SM, 1310nm, 10km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

1 320 bez DPH
1 599 s DPH
  Skladem

ML-S+31D-10 je singlemode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

 
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S+2733-10

MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM, SM, Tx 1270/Rx1330nm, 10km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

2 640 bez DPH
3 196 s DPH
  Skladem

ML-S+2733-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1270 /1330nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní...

 
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S+3327-10

MaxLink 10G SFP+ optický modul, WDM, SM, Tx 1330/Rx1270nm, 10km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

2 640 bez DPH
3 196 s DPH
  Skladem

ML-S+3327-10 je singlemode 10G SFP+ WDM modul pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1330 /1270nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní...

 
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.