Optické adaptéry a spojky

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
19 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Solarix adaptér LCapc SM OS1 duplex SXAD-LC-APC-OS1-D
70211229

Solarix adaptér LCapc SM OS1 duplex SXAD-LC-APC-OS1-D

64 bez DPH
77 s DPH
 48h

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

 
Porovnat
EuroLan spojka optická, Simplexní, Singlemod, SC-SC
SC/SC-SSM

EuroLan spojka optická, Simplexní, Singlemod, SC-SC

16 bez DPH
19 s DPH
  Skladem

SC/SC-SSM je optická singlemod spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany.

Výprodej
Porovnat
Solarix adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S
70212113

Solarix adaptér SC MM OM3 simplex SXAD-SC-PC-OM3-S

18 bez DPH
22 s DPH
  Skladem

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

Výprodej
Porovnat
Solarix adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
70212123

Solarix adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D

31 bez DPH
38 s DPH
 48h

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

 
Porovnat
Solarix adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D
70212125

Solarix adaptér SC MM OM2 duplex SXAD-SC-PC-OM2-D

31 bez DPH
38 s DPH
 48h

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

 
Porovnat
Solarix adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S
70212115

Solarix adaptér SC MM OM2 simplex SXAD-SC-PC-OM2-S

18 bez DPH
22 s DPH
 48h

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

 
Porovnat
Solarix adaptér SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D
70212129

Solarix adaptér SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D

35 bez DPH
42 s DPH
 48h

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

 
Porovnat
Solarix adaptér SC SM OS1 simplex SXAD-SC-PC-OS1-S
70212119

Solarix adaptér SC SM OS1 simplex SXAD-SC-PC-OS1-S

18 bez DPH
22 s DPH
  Skladem

SXAD-SC-PC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní SC-SC verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany. Ke spojce jsou dodávány 2 šroubky pro uchycení do optické vany.

Výprodej
Porovnat
Solarix adaptér SCapc SM OS1 duplex SXAD-SC-APC-OS1-D
70212229

Solarix adaptér SCapc SM OS1 duplex SXAD-SC-APC-OS1-D

62 bez DPH
75 s DPH
 48h

SXAD-SC-APC-OS1-D je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní SC-SC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.

 
Porovnat
Solarix adaptér SCapc SM OS1 simplex SXAD-SC-APC-OS1-S
70212219

Solarix adaptér SCapc SM OS1 simplex SXAD-SC-APC-OS1-S

23 bez DPH
28 s DPH
 48h

SXAD-SC-APC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní SC-SC verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany.

 
Porovnat
Solarix adaptér ST SM OS1 simplex SXAD-ST-PC-OS1-S
70213119

Solarix adaptér ST SM OS1 simplex SXAD-ST-PC-OS1-S

22 bez DPH
26 s DPH
 48h

SXAD-ST-PC-OS1-S je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o simplexní ST-ST verzi pro spojení 1 kabelu z každé strany.

 
Porovnat
EuroLan spojka optická, Duplexní, Singlemod, LC-LC
LC/LC-DSM

EuroLan spojka optická, Duplexní, Singlemod, LC-LC

49 bez DPH
60 s DPH
  Skladem

LC/LC-DSM je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní LC-LC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.

 
Porovnat
Spojka Optická LC - LC duplexní
ADLCLCSMDP

Spojka Optická LC - LC duplexní

48 bez DPH
58 s DPH
  Skladem

ADLCLCSMDP je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní LC-LC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.

Výprodej
Porovnat
08VM3 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24 vláken4x6, 4prostupy,matice,300x188mm
8595589835515

08VM3 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár, 24 vláken4x6, 4prostupy,matice,300x188mm

1 348 bez DPH
1 631 s DPH
 není skladem

Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, součástí kompletní instalační příslušenství. Včetně optických kazet maximální možnou kapacitu pouzdra 24 vláken, 4 kazety po 6-ti svarcích. 4x kulatý vstupní otvor průměr 16m...

 
Porovnat
08VM4 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár,48vláken 4x6, 4prostupy,matice,415x206mm
8595589835528

08VM4 Vodotěsná optická spojka, zemní/zeď/stožár,48vláken 4x6, 4prostupy,matice,415x206mm

1 674 bez DPH
2 026 s DPH
 není skladem

Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, součástí kompletní instalační příslušenství. Včetně optických kazet pro maximální možnou kapacitu pouzdra 48 vláken, 4 kazety po 12-ti svarcích. 4 vstupní otvory - 3x kulatý ...

 
Porovnat
08VM5 Vodotěsná optická spojka , zemní/zeď/stožár, 144vl, 5x maticový vstup
8595589835542

08VM5 Vodotěsná optická spojka , zemní/zeď/stožár, 144vl, 5x maticový vstup

1 911 bez DPH
2 312 s DPH
 není skladem

Vodotěsná spojka/rozvaděč, hrncového typu. Pro podzemní a nadzemní instalaci, součástí kompletní instalační příslušenství (i pro montáž na sloup). Včetně optických kazet pro maximální možnou kapacitu pouzdra 144 vláken, 6 kazet po 24 svárech, černá kaz...

 
Porovnat
SC Optická spojka SM Duplex
3012

SC Optická spojka SM Duplex

42 bez DPH
50 s DPH
  Skladem

Optická singlemode spojka slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní SC-SC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.

Výprodej
Porovnat
Solarix adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D
70211125

Solarix adaptér LC MM OM2 duplex SXAD-LC-PC-OM2-D

46 bez DPH
55 s DPH
 48h

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

 
Porovnat
Solarix adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D
70211123

Solarix adaptér LC MM OM3 duplex SXAD-LC-PC-OM3-D

46 bez DPH
55 s DPH
 48h

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

 
Porovnat
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.