Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
433 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm
S-31DLC20D

MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

411 bez DPH
497 s DPH
 31.7.2017

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex
SC/SC-SSM-UPC

Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex

20 bez DPH
24 s DPH
  Skladem

Masterlan optická spojka simplexní pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

Novinka
Porovnat
EuroLan spojka optická, Duplexní, Singlemod, LC-LC
LC/LC-DSM

EuroLan spojka optická, Duplexní, Singlemod, LC-LC

49 bez DPH
60 s DPH
  Skladem

LC/LC-DSM je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní LC-LC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.

 
Porovnat
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m
SCupc/n-SM.9/125-1.5

Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m

57 bez DPH
69 s DPH
  Skladem

Masterlan optický pigtail vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně. Použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2. Pigtail je osazen jedním konektorem s broušením ferule typu UPC.

Novinka
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
S-85DLC05D

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

308 bez DPH
373 s DPH
  Skladem

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
UF-SM-1G-S

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

510 bez DPH
621 s DPH
  Skladem

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

 
Porovnat
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
S-RJ01

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

514 bez DPH
622 s DPH
  Skladem

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

 
Porovnat
Masterlan ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha
SS4522M

Masterlan ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha

bez DPH
s DPH
  Skladem

Masterlan ochrana svaru s délkou 45mm, průměrem 2.2mm a 1mm ocelovou výztuhou pro uložení do většiny hřebenů optických kazet.

Novinka
Porovnat
Masterlan optický pigtail, SCupc, Multimode 50/125, G.651.1, 1.5m
SCupc/n-MM.50/125-1.5

Masterlan optický pigtail, SCupc, Multimode 50/125, G.651.1, 1.5m

72 bez DPH
87 s DPH
  Skladem

Masterlan optický pigtail vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně. Použité optické vlákno je multimode 50/125 typu G.651.1. Pigtail je osazen jedním konektorem s broušením ferule typu UPC.

Novinka
Porovnat
TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode
MC112CS

TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

962 bez DPH
1 164 s DPH
  Skladem

MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat , což snižuje náklady na kabeláž na...

 
Porovnat
Solarix adaptér SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D
70212129

Solarix adaptér SC SM OS1 duplex SXAD-SC-PC-OS1-D

35 bez DPH
42 s DPH
 7d

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

 
Porovnat
MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
S+85DLC03D

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

1 027 bez DPH
1 243 s DPH
 16.8.2017

S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory , 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m .

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S31D-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

297 bez DPH
361 s DPH
  Skladem

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompatib...

Speciální nabídka
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S+85D-03

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

594 bez DPH
721 s DPH
  Skladem

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Speciální nabídka
Porovnat
Masterlan optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Simplex
SC/SC-SSM-APC

Masterlan optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Simplex

24 bez DPH
29 s DPH
  Skladem

Masterlan optická spojka simplexní pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

Novinka
Porovnat
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX
MC220L

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX

611 bez DPH
739 s DPH
  Skladem

MC220L je mediakonvertor určený pro převod z metalického na optické vedení. Pro metalický přívod je určený 1x RJ45 slot s rychlostí 1Gbps (není možné komunikovat na nižší modulační rychlosti jako jsou 10/100Mbps). Jako optické rozhraní má převodník 1x ...

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
S-3553LC20D

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

1 258 bez DPH
1 522 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

 
Porovnat
Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm
70900032

Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm

64 bez DPH
77 s DPH
  Skladem

Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je zajištěn nulový útlum při tahu, resp. útlum nabývá zanedbatelných hodnot. Nedochází k deformaci kabelu, ani k posunu vláken uvnitř pláště. Design kotvy...

 
Porovnat
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UF-MM-1G

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

376 bez DPH
459 s DPH
 11.8.2017

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
SCapc/SCapc-SSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

126 bez DPH
152 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

Novinka
Porovnat
UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE
F-POE

UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE

617 bez DPH
748 s DPH
  Skladem

UBNT FiberPOE je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor , jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. FiberPOE obsahuje 2 ethernetové porty, 1 SFP slot a DC svorkovnici. Pro nap...

 
Porovnat
MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj
RBFTC11

MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj

693 bez DPH
840 s DPH
  Skladem

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou oproti konkurenčním výrobkům je vodotěsné provedení a možnost širokého napájení přes PoE (pasivní poe je podporováno v r...

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
LCapc/SCapc-DSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m

220 bez DPH
266 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

Novinka
Porovnat
Solarix adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D
70212123

Solarix adaptér SC MM OM3 duplex SXAD-SC-PC-OM3-D

31 bez DPH
38 s DPH
 7d

Optické spojky se používají ke spojení dvou kabelů optické trasy, opatřené konektory, např. propojení optického pigtailu s optickým patch kabelem.

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S85D-05

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

287 bez DPH
349 s DPH
  Skladem

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Moduly jsou kompati...

Speciální nabídka
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)
S+DA0001

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)

523 bez DPH
633 s DPH
  Skladem

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
Ochrana sváru 40mm
5722

Ochrana sváru 40mm

bez DPH
s DPH
  Skladem

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm.

 
Porovnat
Optický pigtail LC SM 1m, LSZH
pglcsm001

Optický pigtail LC SM 1m, LSZH

53 bez DPH
64 s DPH
  Skladem

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek. Optický pigtail pglcsm001 se skládá z LC konektoru a ...

 
Porovnat
MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm
S+31DLC10D

MikroTik SFP+ optický modul S+31DLC10D, SM,10km, 10G, 1310nm

2 568 bez DPH
3 107 s DPH
  Skladem

S+31DLC10D je 10G SFP+ singlemode transceiver s dvěma LC konektory , 1310nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 10km .

 
Porovnat
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m
LCupc/n-SM.9/125-1.5

Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m

61 bez DPH
74 s DPH
  Skladem

Masterlan optický pigtail vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně. Použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2. Pigtail je osazen jedním konektorem s broušením ferule typu UPC.

Novinka
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.