Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
340 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ochrana sváru 60mm

Ochrana sváru 60mm

bez DPH
s DPH
  Skladem

Ochrana sváru 60mm, ocelová výstuha

 
Porovnat
Masterlan DROPX optický kabel - 12vl 9/125, SM, LSZH, černá, G657A2, 1m
FDX12SMBm

Masterlan DROPX optický kabel - 12vl 9/125, SM, LSZH, černá, G657A2, 1m

17 bez DPH
21 s DPH
  Skladem

Optický kabel Masterlan DROPX je kvalitní DROP kabel pro rozmanité využití. Kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace. Plášt kabelu je typu LSZH (nízkodýmový, bezhalogení) a je z UV stabilního materiálu. S kabelem se pracuje velmi dobře vz...

 
Porovnat
Masterlan DROPX optický kabel - 16vl 9/125, SM, LSZH, slonovinová kost, G657A2, 1m
FDX16SMIm

Masterlan DROPX optický kabel - 16vl 9/125, SM, LSZH, slonovinová kost, G657A2, 1m

23 bez DPH
27 s DPH
  Skladem

Optický kabel Masterlan DROPX je kvalitní DROP kabel pro rozmanité využití. Kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace. Plášt kabelu je typu LSZH (nízkodýmový, bezhalogení) a je z UV stabilního materiálu. S kabelem se pracuje velmi dobře vz...

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
S-3553LC20D

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

1 409 bez DPH
1 705 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

 
Porovnat
Solarix patch cord 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-2M-D
70232129

Solarix patch cord 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-2M-D

218 bez DPH
264 s DPH
 48h

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : 2 ...

 
Porovnat
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UF-MM-1G

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

421 bez DPH
513 s DPH
 18.5.2017

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

 
Porovnat
Masterlan DROPX optický kabel - 24vl 9/125, SM, LSZH, černá, G657A2, 1m
FDX24SMBm

Masterlan DROPX optický kabel - 24vl 9/125, SM, LSZH, černá, G657A2, 1m

32 bez DPH
38 s DPH
  Skladem

Optický kabel Masterlan DROPX je kvalitní DROP kabel pro rozmanité využití. Kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace. Plášt kabelu je typu LSZH (nízkodýmový, bezhalogení) a je z UV stabilního materiálu. S kabelem se pracuje velmi dobře vz...

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S31D-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

297 bez DPH
361 s DPH
  Skladem

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompatib...

Speciální nabídka
Porovnat
UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE
F-POE

UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE

691 bez DPH
838 s DPH
  Skladem

UBNT FiberPOE je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor , jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. FiberPOE obsahuje 2 ethernetové porty, 1 SFP slot a DC svorkovnici. Pro nap...

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
S-85DLC05D

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

345 bez DPH
417 s DPH
  Skladem

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-MM-10G

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

961 bez DPH
1 166 s DPH
 18.5.2017

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. B...

 
Porovnat
TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k
MC210CS

TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k

1 060 bez DPH
1 283 s DPH
  Skladem

MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, je určen pro pou...

 
Porovnat
EuroLan spojka optická, Duplexní, Singlemod, LC-LC
LC/LC-DSM

EuroLan spojka optická, Duplexní, Singlemod, LC-LC

49 bez DPH
60 s DPH
  Skladem

LC/LC-DSM je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní LC-LC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.

 
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)
S+DA0003

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)

791 bez DPH
957 s DPH
  Skladem

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
Solarix patch cord 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-1M-D
70232119

Solarix patch cord 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-1M-D

208 bez DPH
252 s DPH
 48h

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : 1 ...

 
Porovnat
MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj
RBFTC11

MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj

777 bez DPH
942 s DPH
  Skladem

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou oproti konkurenčním výrobkům je vodotěsné provedení a možnost širokého napájení přes PoE (pasivní poe je podporováno v r...

 
Porovnat
Solarix patch cord 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-3M-D
70232139

Solarix patch cord 9/125 LCpc/SCpc SM OS1 3m duplex SXPC-LC/SC-PC-OS1-3M-D

229 bez DPH
277 s DPH
 48h

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/SC Délka : 3 ...

 
Porovnat
MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm
S+85DLC03D

MikroTik SFP+ optický modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10G, 850nm

1 150 bez DPH
1 392 s DPH
  Skladem

S+85DLC03D je 10G SFP+ multimode transceiver s dvěma LC konektory , 850nm vlnovou délkou s možností připojení až na vzdálenost 300m .

 
Porovnat
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
S-RJ01

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

575 bez DPH
696 s DPH
  Skladem

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

 
Porovnat
EuroLan optický patch cord, LCupc-SCupc, DupleMasterlan optický patch kabel, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemoxní, Singlemod 9/125, 2m
LCupc/SCupc-DSM.9/125-02

EuroLan optický patch cord, LCupc-SCupc, DupleMasterlan optický patch kabel, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemoxní, Singlemod 9/125, 2m

200 bez DPH
242 s DPH
  Skladem

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch cord LCupc/SCupc-DSM.9/125-02 se skládá ze dvou...

 
Porovnat
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX
MC220L

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX

531 bez DPH
643 s DPH
  Skladem

MC220L je mediakonvertor určený pro převod z metalického na optické vedení. Pro metalický přívod je určený 1x RJ45 slot s rychlostí 1Gbps (není možné komunikovat na nižší modulační rychlosti jako jsou 10/100Mbps). Jako optické rozhraní má převodník 1x ...

 
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)
S+DA0001

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)

586 bez DPH
709 s DPH
  Skladem

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
Solarix patch cord 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM3-3M-D
70231133

Solarix patch cord 50/125 LCpc/LCpc MM OM3 3m duplex SXPC-LC/LC-PC-OM3-3M-D

260 bez DPH
315 s DPH
 48h

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních Kategorie : 50/125 µm OM3 Podporované protokoly : LC/LC Délka ...

 
Porovnat
Solarix patch cord 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-1M-D
70232113

Solarix patch cord 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-1M-D

202 bez DPH
244 s DPH
 48h

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních Kategorie : 50/125 µm OM3 Podporované protokoly : LC/SC Délka ...

 
Porovnat
Solarix patch cord 9/125 LCpc/LCpc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/LC-PC-OS1-1M-D
70231119

Solarix patch cord 9/125 LCpc/LCpc SM OS1 1m duplex SXPC-LC/LC-PC-OS1-1M-D

220 bez DPH
266 s DPH
 48h

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Kategorie : 9/125 µm Podporované protokoly : LC/LC Délka : 1 ...

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S5531-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

514 bez DPH
624 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-SM-10G

UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

2 139 bez DPH
2 592 s DPH
 13.4.2017

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

 
Porovnat
TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode
MC112CS

TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

835 bez DPH
1 010 s DPH
  Skladem

MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat , což snižuje náklady na kabeláž na...

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S3155-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

379 bez DPH
460 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
UF-SM-1G-S

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

571 bez DPH
695 s DPH
 13.4.2017

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

 
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.