Optické síťové karty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
4 položky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Intel® Ethernet Server Adapter I340-F4, bulk
E1G44HFBLK

Intel® Ethernet Server Adapter I340-F4, bulk

20 050 bez DPH
24 261 s DPH
 není skladem

Popis produktu: Essentials; Status - Launched; Launch Date - Q1'11; Vertical Segment - Server; Cable Medium - Fiber; Cabling Type - MMF up to 550m; Bracket Height - Full Height; Max TDP - 4.5 W; Networking Specifications; # of Ports - Quad; System Inte...

 
Porovnat
Intel® Ethernet Server Adapter X520-SR2, retail unit
E10G42BFSR

Intel® Ethernet Server Adapter X520-SR2, retail unit

11 070 bez DPH
13 395 s DPH
 není skladem

Popis produktu: Essentials; Status - Launched; Launch Date - Q3 '09; Vertical Segment - Server; Cable Medium - Fiber; Cabling Type - MMF up to 300m; Bracket Height - Low Profile & Full Height; Max TDP - 10.7 W; Networking Specifications; # of Ports - D...

 
Porovnat
Intel® Ethernet Server Adapter X520-SR2, bulk
E10G42BFSRBLK

Intel® Ethernet Server Adapter X520-SR2, bulk

11 150 bez DPH
13 492 s DPH
 48h

Popis produktu: Essentials; Status - Launched; Launch Date - Q3 '09; Vertical Segment - Server; Cable Medium - Fiber; Cabling Type - MMF up to 300m; Bracket Height - Low Profile & Full Height; Max TDP - 10.7 W; Networking Specifications; # of Ports - D...

 
Porovnat
TP-Link 10Gbit 2portový SFP modul TX432 pro T3700G-28TQ
TX432

TP-Link 10Gbit 2portový SFP modul TX432 pro T3700G-28TQ

5 809 bez DPH
7 029 s DPH
 není skladem

2-portový 10-Gigabitový SFP+ modul TX432 je rozšiřující karta se dvěmi 10-gigabitovými SPF+ porty, určená pro více modelů TP-LINK switchů / SFP+ média konvertorů / SFP+ kabelů. Vlastnosti produktu: 2x 10G SFP+ sloty; Kompatibilní s více modely TP-LINK ...

 
Porovnat
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

ubiquiti mikrotik tp-link rfelements ignitenet maxlink

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.