Signamax

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
2 položky
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
100-32MM Signamax 1G SFP optický modul MM LC - Cisco kompatibilní
70107706

100-32MM Signamax 1G SFP optický modul MM LC - Cisco kompatibilní

299 bez DPH
362 s DPH
  Skladem

100-32MM je 1Gbps SFP optický modul s konektorem LC pro Multimode kabel. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco).Dosah modulu je do 550m. Standardní záruka je 3 roky. Každý modul je individuálně testován.

Výprodej
Porovnat
100-32WDMB Signamax 1G SFP optický WDM modul 2Km - Cisco komp.
70107713

100-32WDMB Signamax 1G SFP optický WDM modul 2Km - Cisco komp.

409 bez DPH
495 s DPH
  Skladem

100-32WDMB je 1Gbps SFP optický modul s konektorem LC pro Singlemode kabel a WDM technologii. Modul je kompatibilní se zařízeními jiných výrobců (např. Cisco). Dosah modulu je do 2Km. Standardní záruka je 3 roky. Každý modul je individuálně testován. T...

Výprodej
Porovnat
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

ubiquiti mikrotik tp-link rfelements ignitenet maxlink

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.