Patch kordy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
148 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
LCupc/SCupc-SSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

86 bez DPH
104 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
UBNT UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 Meter
UOC-3

UBNT UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 Meter

158 bez DPH
193 s DPH
 21.10.2017

Ubiquiti Networks UOC-3 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 3m a LC-LC duplexními konektory.

Novinka
Porovnat
UBNT UOC-5 - Unifi ODN Cable, 5 Meter
UOC-5

UBNT UOC-5 - Unifi ODN Cable, 5 Meter

178 bez DPH
217 s DPH
  Skladem

Ubiquiti Networks UOC-5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 5m a LC-LC duplexními konektory.

Novinka
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
LCupc/LCupc-SSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

95 bez DPH
115 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
SCapc/SCapc-DSM.9/125-02

Masterlan optický patch cord, SCapc/SCapc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m

217 bez DPH
263 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
LCupc/LCupc-SSM.9/125-02

Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m

101 bez DPH
122 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
SCupc/SCupc-DSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m

182 bez DPH
220 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, Single Mode, 300' (90m)
FC-SM-300

UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, Single Mode, 300' (90m)

2 602 bez DPH
3 148 s DPH
  Skladem

FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

 
Porovnat
Solarix patch cord 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-1M-D
70232113

Solarix patch cord 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 1m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-1M-D

202 bez DPH
244 s DPH
 48h

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních Kategorie : 50/125 µm OM3 Podporované protokoly : LC/SC Délka ...

 
Porovnat
Solarix patch cord 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-2M-D
70232123

Solarix patch cord 50/125 LCpc/SCpc MM OM3 2m duplex SXPC-LC/SC-PC-OM3-2M-D

227 bez DPH
275 s DPH
 48h

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních Kategorie : 50/125 µm OM3 Podporované protokoly : LC/SC Délka ...

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
LCupc/SCupc-DSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m

212 bez DPH
257 s DPH
  Skladem

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch cord LCupc/SCupc-DSM.9/125-01 se skládá ze dvou...

 
Porovnat
UBNT UOC-1 - Unifi ODN Cable, 1 Meter
UOC-1

UBNT UOC-1 - Unifi ODN Cable, 1 Meter

114 bez DPH
140 s DPH
 21.10.2017

Ubiquiti Networks UOC-1 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 1m a LC-LC duplexními konektory.

Novinka
Porovnat
UBNT UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2 Meter
UOC-2

UBNT UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2 Meter

137 bez DPH
168 s DPH
  Skladem

Ubiquiti Networks UOC-2 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 2m a LC-LC duplexními konektory.

Novinka
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
LCupc/SCupc-SSM.9/125-03

Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m

98 bez DPH
119 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
UBNT UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 Meter
UOC-0.5

UBNT UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 Meter

95 bez DPH
117 s DPH
 21.10.2017

Ubiquiti Networks UOC-0.5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 0,5m a LC-LC duplexními konektory.

Novinka
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
LCupc/SCupc-DSM.9/125-03

Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m

225 bez DPH
272 s DPH
  Skladem

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch cord LCupc/SCupc-DSM.9/125-03 se skládá ze dvou...

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m
SCupc/SCupc-SSM.9/125-02

Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 2m

98 bez DPH
119 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
LCapc/SCapc-SSM.9/125-03

Masterlan optický patch cord, LCapc/SCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m

107 bez DPH
129 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
Solarix patch cord 50/125 SCpc/SCpc MM OM3 1m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM3-1M-D
70234113

Solarix patch cord 50/125 SCpc/SCpc MM OM3 1m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM3-1M-D

197 bez DPH
238 s DPH
 48h

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních Kategorie : 50/125 µm OM3 Podporované protokoly : SC/SC Délka ...

 
Porovnat
Solarix patch cord 50/125 SCpc/SCpc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM3-2M-D
70234123

Solarix patch cord 50/125 SCpc/SCpc MM OM3 2m duplex SXPC-SC/SC-PC-OM3-2M-D

220 bez DPH
266 s DPH
 48h

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních Kategorie : 50/125 µm OM3 Podporované protokoly : SC/SC Délka ...

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
SCupc/SCupc-SSM.9/125-03

Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m

105 bez DPH
127 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
UBNT FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)
FC-SM-100

UBNT FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)

1 287 bez DPH
1 557 s DPH
  Skladem

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

 
Porovnat
UBNT FC-SM-200, Fiber Cable, Single Mode, 200' (60m)
FC-SM-200

UBNT FC-SM-200, Fiber Cable, Single Mode, 200' (60m)

1 892 bez DPH
2 289 s DPH
  Skladem

FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m
LCupc/LCupc-DSM.9/125-03

Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 3m

219 bez DPH
265 s DPH
  Skladem

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch cord LCupc/LCupc-DSM.9/125-03 se skládá ze dvou...

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
SCupc/SCupc-SSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, SCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

91 bez DPH
110 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m
LCupc/LCupc-SSM.9/125-03

Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 3m

115 bez DPH
139 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
LCapc/LCapc-SSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, LCapc/LCapc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

105 bez DPH
127 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení APC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m
LCupc/LCupc-DSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 1m

204 bez DPH
247 s DPH
  Skladem

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch cord LCupc/LCupc-DSM.9/125-01 se skládá ze dvou...

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
LCupc/LCupc-DSM.9/125-02

Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m

210 bez DPH
254 s DPH
  Skladem

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch cord LCupc/LCupc-DSM.9/125-02 se skládá ze dvou...

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m
LCupc/SCupc-DSM.9/125-02

Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Duplex, Singlemode 9/125, 2m

188 bez DPH
227 s DPH
  Skladem

Optické patch cordy jsou propojovací kabely určeny pro připojení aktivního zařízení k pasivnímu (optický rozváděč, optická vana), nebo jako propojení aktivních zařízení, popřípadě pasivních. Optický patch cord LCupc/SCupc-DSM.9/125-02 se skládá ze dvou...

 
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

ubiquiti mikrotik tp-link rfelements ignitenet maxlink

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.