Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
411 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Masterlan DROPX optický kabel - 12vl 9/125, SM, LSZH, slonovinová kost, G657A2, 1m
FDX12SMIm

Masterlan DROPX optický kabel - 12vl 9/125, SM, LSZH, slonovinová kost, G657A2, 1m

16 bez DPH
19 s DPH
  Skladem

Optický kabel Masterlan DROPX je kvalitní DROP kabel pro rozmanité využití. Kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace. Plášt kabelu je typu LSZH (nízkodýmový, bezhalogení) a je z UV stabilního materiálu. S kabelem se pracuje velmi dobře vz...

 
Porovnat
Masterlan ochrana sváru 2.2 x 60mm, 1mm ocelová výztuha
SS6022M

Masterlan ochrana sváru 2.2 x 60mm, 1mm ocelová výztuha

bez DPH
s DPH
  Skladem

Masterlan ochrana svaru s délkou 60mm, průměrem 2.2mm a 1mm ocelovou výztuhou pro uložení do většiny hřebenů optických kazet.

 
Porovnat
Masterlan ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha
SS4522M

Masterlan ochrana sváru 2.2 x 45mm, 1mm ocelová výztuha

bez DPH
s DPH
  Skladem

Masterlan ochrana svaru s délkou 45mm, průměrem 2.2mm a 1mm ocelovou výztuhou pro uložení do většiny hřebenů optických kazet.

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm
S-31DLC20D

MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

401 bez DPH
485 s DPH
  Skladem

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE
F-POE

UBNT FiberPoE, venkovní optický konvertor s PoE

603 bez DPH
731 s DPH
  Skladem

UBNT FiberPOE je cenově dostupný, gigabitový, opticko-metalický, venkovní konvertor , jenž kromě převodu dat z optického vlákna na metalický kabel umí také napájení pomocí PoE. FiberPOE obsahuje 2 ethernetové porty, 1 SFP slot a DC svorkovnici. Pro nap...

 
Porovnat
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
S-RJ01

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

502 bez DPH
607 s DPH
 10.11.2017

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

 
Porovnat
MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj
RBFTC11

MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj

677 bez DPH
821 s DPH
  Skladem

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou oproti konkurenčním výrobkům je vodotěsné provedení a možnost širokého napájení přes PoE (pasivní poe je podporováno v r...

 
Porovnat
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UF-MM-1G

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

367 bez DPH
448 s DPH
 15.12.2017

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

 
Porovnat
Solarix DROP1000 univerzální kabel 2vl 9/125, 3,5mm LSOH, černý, G.657A2
70291020

Solarix DROP1000 univerzální kabel 2vl 9/125, 3,5mm LSOH, černý, G.657A2

bez DPH
s DPH
 7d

Univerzální optický kabel konstrukce DROP s LSOH pláštěm a singlemode vlákny. Kabel je určen jak pro nechráněnou venkovní instalaci, tak pro instalaci v budovách, kolektorech, trubkách apod. Vzhledem k vysoké tahové odolnosti (1000N) je možno bezpečně ...

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
S-3553LC20D

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

1 229 bez DPH
1 487 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

 
Porovnat
EuroLan spojka optická, Duplexní, Singlemod, LC-LC
LC/LC-DSM

EuroLan spojka optická, Duplexní, Singlemod, LC-LC

45 bez DPH
54 s DPH
  Skladem

LC/LC-DSM je optická singlemode spojka sloužící pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Jedná se o duplexní LC-LC verzi pro spojení 2 kabelů z každé strany.

 
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)
S+DA0001

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)

511 bez DPH
618 s DPH
  Skladem

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m
LCupc/n-SM.9/125-1.5

Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m

53 bez DPH
64 s DPH
  Skladem

Masterlan optický pigtail vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně. Použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2. Pigtail je osazen jedním konektorem s broušením ferule typu UPC.

 
Porovnat
Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m
SCapc/n-SM.9/125-1.5

Masterlan optický pigtail, SCapc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m

54 bez DPH
65 s DPH
  Skladem

Masterlan optický pigtail vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně. Použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2. Pigtail je osazen jedním konektorem s broušením ferule typu APC.

 
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
LCupc/SCupc-SSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, LCupc/SCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

86 bez DPH
104 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
S-85DLC05D

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

301 bez DPH
364 s DPH
  Skladem

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S5531-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

378 bez DPH
459 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
Optický pigtail LC SM 1m, LSZH
pglcsm001

Optický pigtail LC SM 1m, LSZH

53 bez DPH
64 s DPH
  Skladem

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek. Optický pigtail pglcsm001 se skládá z LC konektoru a ...

 
Porovnat
Masterlan optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Simplex
SC/SC-SSM-APC

Masterlan optická spojka SC-SC, APC, Singlemode, Simplex

21 bez DPH
26 s DPH
  Skladem

Masterlan optická spojka simplexní pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

 
Porovnat
Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m
SCupc/n-SM.9/125-1.5

Masterlan optický pigtail, SCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1.5m

50 bez DPH
61 s DPH
  Skladem

Masterlan optický pigtail vhodný pro zakončení vlákna v optické vaně. Použité optické vlákno je singlemode 9/125 typu G.657.A2. Pigtail je osazen jedním konektorem s broušením ferule typu UPC.

 
Porovnat
TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k
MC210CS

TP-Link MC210CS Transceiver 1000TX/1000FX SM, SC, 15 k

1 041 bez DPH
1 260 s DPH
  Skladem

MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-LX/LH na metalické vedení 1000Base-T a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle standardů IEEE802.3ab 1000Base-T a IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, je určen pro pou...

 
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)
S+DA0003

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)

690 bez DPH
835 s DPH
  Skladem

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1m
LCupc/n-SM.9/125-1

Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1m

43 bez DPH
52 s DPH
  Skladem

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek. Optický pigtail LCupc/n-SM.9/125-1 se skládá z LC kon...

 
Porovnat
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX
MC220L

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX

520 bez DPH
629 s DPH
  Skladem

MC220L je mediakonvertor určený pro převod z metalického na optické vedení. Pro metalický přívod je určený 1x RJ45 slot s rychlostí 1Gbps (není možné komunikovat na nižší modulační rychlosti jako jsou 10/100Mbps). Jako optické rozhraní má převodník 1x ...

 
Porovnat
Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex
SC/SC-SSM-UPC

Masterlan optická spojka SC-SC, UPC, Singlemode, Simplex

18 bez DPH
21 s DPH
  Skladem

Masterlan optická spojka simplexní pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

 
Porovnat
UBNT UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 Meter
UOC-3

UBNT UOC-3 - Unifi ODN Cable, 3 Meter

158 bez DPH
193 s DPH
 21.10.2017

Ubiquiti Networks UOC-3 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 3m a LC-LC duplexními konektory.

Novinka
Porovnat
UBNT UOC-5 - Unifi ODN Cable, 5 Meter
UOC-5

UBNT UOC-5 - Unifi ODN Cable, 5 Meter

178 bez DPH
217 s DPH
  Skladem

Ubiquiti Networks UOC-5 optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Jedná se o multimode 50/125 (OM3) vlákna s průměrem 2mm, délkou 5m a LC-LC duplexními konektory.

Novinka
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S3155-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

284 bez DPH
345 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m
LCupc/LCupc-SSM.9/125-01

Masterlan optický patch cord, LCupc/LCupc, Simplex, Singlemode 9/125, 1m

95 bez DPH
115 s DPH
  Skladem

Masterlan optický patch cord je vhodný pro propojení aktivních i pasivních optických prvků. Použitá singlemode 9/125 vlákna jsou typu G.657.A2. Celkový průměr kabelu je 2mm. Broušení ferule je v provedení UPC. Plášt je LSZH (Low Smoke Zero Halogen).

 
Porovnat
MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S+85D-03

MaxLink 10G SFP+ optický modul, MM, 850nm, 300m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

546 bez DPH
662 s DPH
  Skladem

ML-S+85D-03 je multimode 10G SFP+ modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je "cisco compatibile" a je kompatibilní téměř se všemi aktivními prvky. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Speciální nabídka
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

ubiquiti mikrotik tp-link rfelements ignitenet maxlink

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.