UBNT ER-8-XG, EdgeRouter Infinity, 8 port 10G SFP+ Router

UBNT ER-8-XG, EdgeRouter Infinity, 8 port 10G SFP+ Router
  • UBNT ER-8-XG, EdgeRouter Infinity, 8 port 10G SFP+ Router
  • UBNT ER-8-XG, EdgeRouter Infinity, 8 port 10G SFP+ Router
  • UBNT ER-8-XG, EdgeRouter Infinity, 8 port 10G SFP+ Router
  • UBNT ER-8-XG, EdgeRouter Infinity, 8 port 10G SFP+ Router
doprava po ČR zdarma
Novinka
Vaše cena bez DPH
31 060 
Recyklační poplatek 1.50 Kč
Vaše cena s RP 31 062 
Vaše cena s DPH (21%) 37 584 

Plzeň

 1.11.2017 

Ostrava

 1.11.2017 
Dostupnost
na našich pobočkách
Výrobce

Ubiquiti Networks

-Stránky výrobce
Kód10900599
Part No. ER-8-XG
Záruka 24 měsíců
  • Související produkty7
UBNT RPS-DC-100W, Redundant Power Supply (EdgeRouter Infinity), DC-module, 100W
RPS-DC-100W
1 776 Kč  bez DPH
2 151 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
UBNT RPS-AC-100W, Redundant Power Supply (EdgeRouter Infinity), AC-module, 100W
RPS-AC-100W
1 379 Kč  bez DPH
1 670 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-MM-10G
848 Kč  bez DPH
1 030 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-SM-10G
1 888 Kč  bez DPH
2 288 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
EuroLan Comfort patch kabel UTP, Cat5e, AWG24, ROHS, 1m, žlutý
PC5E010Y-ELC
15 Kč  bez DPH
18 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
Gembird síťový napájecí kabel 230 V 1,8m úhlový 90st.
PC-186A-VDE
69 Kč  bez DPH
83 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
Montážní sada Triton M6 (4 ks)
RAX-MS-X19-X1
17 Kč  bez DPH
20 Kč  s DPH
  Skladem
Porovnat
zobrazit další 2

Popis produktu

EdgeRouter Infinity se řadí svým výkonem a rozhraními do core řešení pro poskytovatele internetu, podnikových sítí a obsahuje celkově 8x SFP+ port pro připojení 10Gbps linek a jeden Gigabit Ethernet. Srdcem routeru Infinity je 16-ti jádrový procesor taktovaný na 1.8GHz, který je schopen uroutovat kapacitu až 80Gbps.

ER-8-XG - EdgeRouter Infinity performance

Možnosti napájení a redundance

EdgeRouter Infinity obsahuje již při koupi dva napájecí hot-swap moduly AC/DC, z nichž jeden je určen pro zálohování. K routeru místo stávajícího AC/DC zdroje lze dokoupit i napájecí modul (měnič) typu DC/DC, který vyžaduje na vstupu 38 až 54VDC.

ER-8-XG - EdgeRouter Infinity redundant powering

Obsah balení

  • Zařízení
  • Úchyty do racku
  • (2) Napájecí kabel

Technická podpora

Technická podpora k tomuto produktu je dostupná na emailu servis@discomp.cz, telefonním čísle (+420) 377 221 177, případně odesláním dotazu přes webový formulář. Naše technická podpora je dostupná v této pracovní době.

Obchodní informace

Radomír Synek, +420 377 221 177 , radomir.synek@discomp.cz

Technické parametry

Fyzické charakteristiky

Provedení:  Rackmount
Tlačítka:  Reset
Provozní teplota [°C]:  -5 až 40
Hloubka [mm]:  286
Šířka [mm]:  442
Výška [mm]:  44

Hardware

RAM [MB]:  16384
CPU:  98DX3236A1
Frekvence CPU [MHz]:  1800
Počet CPU jader:  16

Konektory a rozhraní

Sériový port:  RJ45
Rychlosti LAN:  (1) 10/100/1000Mbps
Gigabit LAN:  Ano
Rychlosti SFP/SFP+:  (8) 10Gbps

Napájení

Max. spotřeba energie [W]:  100
Typ napájení:  Ze sítě (230V)
Napájení přes konektor/svorkovnici:  230V AC

Software

Možnost více WAN:  Ano
Podpora IPv6:  Ano
Operační systém:  EdgeOS
Výchozí IP adresa:  192.168.1.1
Výchozí jméno a heslo:  ubnt / ubnt
 
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

ubiquiti mikrotik tp-link rfelements ignitenet maxlink

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

Nahlásit chybu

Popis závady:

Váš e-mail:

Opište kód z obrázku:
Jiný obrázek...

Dotaz na produkt

Dotaz:

Váš e-mail:

Opište kód z obrázku:
Jiný obrázek...

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.