Optické sítě

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Status

 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
341 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ochrana sváru 60mm

Ochrana sváru 60mm

bez DPH
s DPH
  Skladem

Ochrana sváru 60mm, ocelová výstuha

 
Porovnat
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UF-MM-1G

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

394 bez DPH
480 s DPH
  Skladem

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm
S-31DLC20D

MikroTik SFP optický modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G, 1310nm

430 bez DPH
520 s DPH
  Skladem

S-31DLC20D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 1310nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 20km . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S3155-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1310/Rx1550nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

325 bez DPH
395 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
Ochrana sváru 40mm
5722

Ochrana sváru 40mm

bez DPH
s DPH
  Skladem

Ochrana optického sváru s ocelovou výstuhou. Délka 40 mm.

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm
S-85DLC05D

MikroTik SFP optický modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G, 850nm

323 bez DPH
391 s DPH
  Skladem

S-85DLC05D je multimode Gigabitový SFP modul s vlnovou délkou 850nm a dvěma LC konektory pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

 
Porovnat
MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps
S-RJ01

MikroTik SFP 10/100/1000M metalický modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbps

538 bez DPH
651 s DPH
  Skladem

MikroTik S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilní s většiny SFP porty, které jsou k dispozici u většiny síťových prvků.

 
Porovnat
MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)
S-3553LC20D

MikroTik SFP optický modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G (pár)

1 317 bez DPH
1 594 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Cena zahrnuje oba moduly pro výstavbu kompletního spoje.

 
Porovnat
MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj
RBFTC11

MikroTik RBFTC11, Opticko metalický konvertor, venkovní provedení, PoE injektor, napájecí zdroj

726 bez DPH
880 s DPH
  Skladem

RBFTC11 je nový média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASE-FX na metalické vedení 1000Base-TX. Jeho výhodou oproti konkurenčním výrobkům je vodotěsné provedení a možnost širokého napájení přes PoE (pasivní poe je podporováno v r...

 
Porovnat
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-SM-10G

UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

2 000 bez DPH
2 424 s DPH
 10.7.2017

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

 
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)
S+DA0001

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 1m (S+DA0001)

548 bez DPH
663 s DPH
  Skladem

Přímý 1m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)
S+DA0003

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003)

740 bez DPH
895 s DPH
  Skladem

Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S5531-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, WDM(BiDi), SM, Tx 1550/Rx1310nm, 20km, 1x LC konektor, DDM, Cisco compatible

463 bez DPH
562 s DPH
  Skladem

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. Modul je kompatibilní se všemi aktivními...

Speciální nabídka
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S31D-20

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

297 bez DPH
361 s DPH
  Skladem

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Modul je kompatib...

Speciální nabídka
Porovnat
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 meter
UDC-3

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 meter

642 bez DPH
777 s DPH
  Skladem

UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

Novinka
Porovnat
Optický pigtail SC SM 1m, LSZH
pgscsm001

Optický pigtail SC SM 1m, LSZH

73 bez DPH
88 s DPH
 není skladem

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek. Optický pigtail pgscsm002 se skládá z SC konektoru a ...

 
Porovnat
UBNT FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)
FC-SM-100

UBNT FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)

1 379 bez DPH
1 669 s DPH
  Skladem

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

 
Porovnat
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
UF-SM-1G-S

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

534 bez DPH
650 s DPH
 10.7.2017

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

 
Porovnat
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 meter
UDC-1

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 meter

428 bez DPH
518 s DPH
  Skladem

UDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

Novinka
Porovnat
TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX
MC220L

TP-Link MC220L Transceiver 1000TX/1000FX

611 bez DPH
739 s DPH
  Skladem

MC220L je mediakonvertor určený pro převod z metalického na optické vedení. Pro metalický přívod je určený 1x RJ45 slot s rychlostí 1Gbps (není možné komunikovat na nižší modulační rychlosti jako jsou 10/100Mbps). Jako optické rozhraní má převodník 1x ...

 
Porovnat
Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1m
LCupc/n-SM.9/125-1

Masterlan optický pigtail, LCupc, Singlemode 9/125, G.657.A2, 1m

47 bez DPH
57 s DPH
  Skladem

Optický pigtail slouží k ukončování optických kabelů v optické kazetě nebo vaně metodou navařování na optické vlákno, a nebo ke konektorování vláken pomocí mechanických gelových i negelových spojek. Optický pigtail LCupc/n-SM.9/125-1 se skládá z LC kon...

 
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-MM-10G

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

898 bez DPH
1 090 s DPH
  Skladem

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. B...

 
Porovnat
Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm
70900032

Kotva "@" pro optický kabel DROP FTTx G.657A, kulatý kabel 2-6mm

64 bez DPH
77 s DPH
  Skladem

Kotva „@“ je optimalizována tak, aby zcela respektovala minimální poloměr ohybu kabelu. Díky tomu je zajištěn nulový útlum při tahu, resp. útlum nabývá zanedbatelných hodnot. Nedochází k deformaci kabelu, ani k posunu vláken uvnitř pláště. Design kotvy...

 
Porovnat
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex
TL-SM321B

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321B WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1310 nm Simplex

726 bez DPH
878 s DPH
  Skladem

TP-LINK TL-SM321B podporuje nejnovější standard 1000Base-BX pro přenos přes jedno vlákno optického vedení, kdy jedna různá vlnová délka prochází oběma směry. Pomocí směrovačů, přepínačů, média konvertorů TP-LINK můžete prodloužit dosah sítě až na 10 km...

 
Porovnat
TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex
TL-SM321A

TP-Link MiniGBIC/SFP Modul SM321A WDM, 1000BX SM, LC, 10 km, Tx 1550 nm Simplex

1 272 bez DPH
1 539 s DPH
  Skladem

TP-LINK´s TL-SM321A adopts the latest standard 1000Base-BX, transmission over a single strand of fiber, with one different wavelength going in each direction. You can extend the network distance up to 10Km with TP-LINK´s Routers, Switches, Media Conver

 
Porovnat
TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode
MC110CS

TP-Link MC110CS konvertor, 1x10/100M RJ45 / 1 x singl-mode

770 bez DPH
932 s DPH
  Skladem

MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Média konvertor MC110CS, který byl navržen podle standardů IEEE 802.3u 10/100Base-TX a 100Base-FX, je určen pro použití se singlemo...

 
Porovnat
TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode
MC112CS

TP-Link MC112CS Transceiver 10/100, support SC fiber singlmode

962 bez DPH
1 164 s DPH
  Skladem

MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASE-FX na metalické vedení 100Base-TX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro odesílání a příjem dat , což snižuje náklady na kabeláž na...

 
Porovnat
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 meter
UDC-2

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 meter

535 bez DPH
647 s DPH
  Skladem

UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

Novinka
Porovnat
FTTH optická zásuvka 2xSC - FTTH BOX
8595589835348

FTTH optická zásuvka 2xSC - FTTH BOX

54 bez DPH
65 s DPH
 není skladem

FTTH BOX; lze ossadit dvěma adaptéry SC simplex nebo LC duplex nebo E2000; součástí balení jsou i pruchodka a záslepka. Uvntř boxu nejsou držáky svárů, ale bezproblémů se vleze 40mm ochrana svárů. rozměry: 86 x 86 x 23 mm; materiál: plast; Při odběru m...

 
Porovnat
MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
ML-S85D-05

MaxLink 1.25G SFP optický modul, MM, 850nm, 550m, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

287 bez DPH
349 s DPH
  Skladem

ML-S85D-05 je 1.25G SFP modul s 850nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 550m po multimode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci. LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC. Moduly jsou kompati...

Speciální nabídka
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.