Status: Novinka

 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
143 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TP-Link LB100, Chytrá Wi-Fi LED žárovka se stmíváním, E27, 7W (50W)
LB100

TP-Link LB100, Chytrá Wi-Fi LED žárovka se stmíváním, E27, 7W (50W)

660 bez DPH
799 s DPH
  Skladem

Není potřeba žádný další hardware – Praktická a pohodlná Wi-Fi žárovka nevyžaduje použití žádných dalších zařízení; Ovládejte osvětlení kdykoli a odkudkoli – Snadné nastavení a ovládání odkudkoli pomocí bezplatné aplikace Kasa; Šetřete energii – Šetří ...

Novinka
Porovnat
TP-Link LB110, Chytrá Wi-Fi LED žárovka se stmíváním, E27, 10W (60W)
LB110

TP-Link LB110, Chytrá Wi-Fi LED žárovka se stmíváním, E27, 10W (60W)

784 bez DPH
949 s DPH
  Skladem

Ovládejte osvětlení na dálku – Své osvětlení můžete ovládat odkudkoli přes váš tablet nebo chytrý telefon pomocí bezplatné aplikace Kasa (iOS, Android); Možnost stmívání osvětlení – Nastavte si jas podle nálady; Hlasové ovládání – Spárujte žárovku s Am...

Novinka
Porovnat
TP-Link LB120, Chytrá Wi-Fi LED žárovka s možností nastavení bílého světla, E27, 10W (60W)
LB120

TP-Link LB120, Chytrá Wi-Fi LED žárovka s možností nastavení bílého světla, E27, 10W (60W)

950 bez DPH
1 150 s DPH
  Skladem

Ovládejte osvětlení na dálku – Své osvětlení můžete ovládat odkudkoli přes váš tablet nebo chytrý telefon pomocí bezplatné aplikace Kasa (iOS, Android); Jemné vyladění osvětlení – Ztlumte jas a pohrajte si s barvou světla od měkce bílého (2700 K) až po

Novinka
Porovnat
TP-Link LB130, Chytrá Wi-Fi LED žárovka s možností měnit barevné odstíny, E27, 11W (60W)
LB130

TP-Link LB130, Chytrá Wi-Fi LED žárovka s možností měnit barevné odstíny, E27, 11W (60W)

1 280 bez DPH
1 549 s DPH
  Skladem

Není potřeba žádný další hardware – Připojte žárovku přímo k vaší domácí Wi-Fi síti; Ovládejte osvětlení na dálku – Své osvětlení můžete ovládat odkudkoli přes váš tablet nebo chytrý telefon pomocí bezplatné aplikace Kasa (iOS, Android); Možnost měnit ...

Novinka
Porovnat
TP-Link TL-WR902AC - AC750 Mini Pocket Wi-Fi Router
TL-WR902AC

TP-Link TL-WR902AC - AC750 Mini Pocket Wi-Fi Router

789 bez DPH
955 s DPH
 18.8.2017

Přenosný a kompaktní; Díky kompaktnímu designu vhodnému na cesty je router TL-WR902AC dostatečně malý na to, abyste jej strčili do kapsy a měli jistotu, že můžete mít přístup k internetu všude, kam se vydáte. Díky napájení přes micro USB port a vestavě...

Novinka
Porovnat
UBNT mFi-MPW - mFi zásuvka + WIFI - černá
mFi-MPW

UBNT mFi-MPW - mFi zásuvka + WIFI - černá

1 427 bez DPH
1 728 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
UBNT mFi-MPW - mFi zásuvka + WIFI - bílá
mFi-MPW-W

UBNT mFi-MPW - mFi zásuvka + WIFI - bílá

1 427 bez DPH
1 728 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 meter
UDC-1

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 1 meter

428 bez DPH
518 s DPH
  Skladem

UDC-1 je propojovací kabel 1m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

Novinka
Porovnat
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 meter
UDC-2

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 2 meter

535 bez DPH
647 s DPH
  Skladem

UDC-2 je propojovací kabel 2m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

Novinka
Porovnat
UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 meter
UDC-3

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 meter

642 bez DPH
777 s DPH
  Skladem

UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

Novinka
Porovnat
MikroTik RouterBOARD RBLHG-5nD-3, LHG 5, 24,5dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj - 3 PACK
RBLHG-5nD-3

MikroTik RouterBOARD RBLHG-5nD-3, LHG 5, 24,5dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj - 3 PACK

3 291 bez DPH
3 988 s DPH
  Skladem

The Light Head Grid (LHG) je kompaktní a lehké bezdrátové zařízení s integrovanou 24,5 dBi mřížkovitou anténou zajišťující velikou ochranu proti větru. Je ideální pro point-to-point spojení nebo pro klienty / zákazníky na delší vzdálenosti . Velikou vý...

Novinka
Porovnat
MikroTik RouterBOARD RB1100AHx4 DudeEdition
RB1100AHx4 DudeEdition

MikroTik RouterBOARD RB1100AHx4 DudeEdition

6 394 bez DPH
7 739 s DPH
  Skladem

RB1100AHx4 je speciální edice rackmount produktu navrženého pro plynulý chod aplikace Dude. Srdcem RouterBOARDu je 4-jádrový procesor Cortex A15 taktovaný na frekvenci 1.4GHz s propustností až 7.5Gbps a maximální spotřebou 25W . Procesor je navržený sp...

Novinka
Porovnat
MikroTik RouterBOARD RB931-2nD, hAP mini, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 3xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU
RB931-2nD

MikroTik RouterBOARD RB931-2nD, hAP mini, 650Mhz CPU, 32MB RAM, 3xLAN, 2.4Ghz 802b/g/n, ROS L4, case, PSU

358 bez DPH
435 s DPH
 15.9.2017

RB931-2nD nebo-li hAP mini je velmi malý 2GHz AP/Router s 81mm výškou, který je určený do domácnosti nebo kanceláře, kde převažují zařízení připojené přes Wi-Fi. Pro připojení do internetu a připojení pevných počítačů do sítě poslouží trojice 100Mbps e...

Novinka
Porovnat
MikroTik RouterBOARD RB960PGS-PB PowerBox Pro, 5xGLAN (4x PoE-OUT), Outdoor, nap. adaptér, ROS L4, mont.set
RB960PGS-PB

MikroTik RouterBOARD RB960PGS-PB PowerBox Pro, 5xGLAN (4x PoE-OUT), Outdoor, nap. adaptér, ROS L4, mont.set

1 798 bez DPH
2 177 s DPH
  Skladem

PowerBox Pro je venkovní zařízení s 5x Gigabit LAN s možností PoE (port 1 pro POE IN, porty 2-5 pro PoE Out), jedním SFP portem a napájecím konektorem. PowerBox Pro je poháněn procesorem QCA9557 s taktem 800MHz , 128MB RAM a flash uložištěm o velikosti...

Novinka
Porovnat
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM, 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 2xSFP+cage, ROS L5, PSU,1U Rackmount
CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM, 800MHz CPU, 512MB, 24xGLAN, 2xSFP+cage, ROS L5, PSU,1U Rackmount

3 569 bez DPH
4 320 s DPH
 16.8.2017

CRS326-24G-2S+RM je nové zařízení v MikroTik portfóliu s tzv. "Dual boot" , které umožňuje spuštění s klasickým RouterOS nebo SwOS . Zařízení má přídavný procesor umožňující chod RouterOS, který většina lidí u MikroTik zařízení požaduje. Přídavný proce...

Novinka
Porovnat
MikroTik RouterBOARD RBLHG-5HPnD, LHG HP5, 24,5dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj
RBLHG-5HPnD

MikroTik RouterBOARD RBLHG-5HPnD, LHG HP5, 24,5dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj

1 395 bez DPH
1 690 s DPH
 8.9.2017

The Light Head Grid (RBLHG-5HPnD) je kompaktní a lehké bezdrátové zařízení s integrovanou 24,5 dBi mřížkovitou anténou zajišťující vysokou odolnost proti větru. Je ideální pro point-to-point spojení nebo pro klienty / zákazníky na delší vzdálenosti . O...

Novinka
Porovnat
MikroTik RouterBOARD RBLHG-5HPnD-XL, LHG HP5 XL, 27dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj
RBLHG-5HPnD-XL

MikroTik RouterBOARD RBLHG-5HPnD-XL, LHG HP5 XL, 27dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj

1 580 bez DPH
1 914 s DPH
 8.9.2017

The Light Head Grid (RBLHG-5HPnD-XL) je lehké bezdrátové zařízení s integrovanou 27dBi mřížkovitou anténou zajišťující vysokou odolnost proti větru. Je ideální pro point-to-point spojení nebo pro klienty / zákazníky na delší vzdálenosti . Oproti standa...

Novinka
Porovnat
MikroTik RouterBOARD RBSXTsq5nD, SXTsq Lite5, 16dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj
RBSXTsq5nD

MikroTik RouterBOARD RBSXTsq5nD, SXTsq Lite5, 16dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj

891 bez DPH
1 080 s DPH
 15.9.2017

SXTsq Lite5 je nástupce velmi populárního klientského modelu SXT Lite5 s několika vylepšeními. Mezi vylepšení patří modernější design , menší hloubka (jednotka je nyní 2x tenčí), nižší spotřeba , snadnější připojení zemnícího kabelu a možnost přichytit...

Novinka
Porovnat
MikroTik RouterBOARD RBwAPR-2nD&R11e-LTE, wAP LTE Kit, ROS L4
RBwAPR-2nD&R11e-LTE

MikroTik RouterBOARD RBwAPR-2nD&R11e-LTE, wAP LTE Kit, ROS L4

2 131 bez DPH
2 580 s DPH
 1.12.2017

wAP LTE je malý, venkovní access point se zabudovanou miniPCI-e LTE kartičkou podporující 2G, 3G a 4G (LTE) sítě včetně 2 až 4.5dBi GSM anténou pro připojení k mobilnímu operátorovi. Pro připojení vašich domácích zařízení má wAP 2.4GHz rádiovou část po...

Novinka
Porovnat
MikroTik RouterBOARD RBwAPR-2nD, wAP R, ROS L4
RBwAPR-2nD

MikroTik RouterBOARD RBwAPR-2nD, wAP R, ROS L4

1 412 bez DPH
1 710 s DPH
 není skladem

wAP R je malý, venkovní access point s miniPCI-e slotem připraveným pro LTE kartičku a 2 až 4.5dBi GSM anténou pro připojení k mobilnímu operátorovi. Pro připojení vašich domácích zařízení má wAP 2.4GHz rádiovou část podporující až 300Mbps , 2dBi všesm...

Novinka
Porovnat
TP-Link T2500G-10TS(TL-SG3210) JetStream™ 8x 10/100/1000 port+2x SFP port, Managed, Rackmount
T2500G-10TS(TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS(TL-SG3210) JetStream™ 8x 10/100/1000 port+2x SFP port, Managed, Rackmount

2 850 bez DPH
3 449 s DPH
  Skladem

Switch TP-Link T2500G-10TS je navržen pro pracovní skupiny a oddělení a poskytuje ucelenou sadu funkcí pro řízení 2. síťové vrstvy. Zajišťuje maximální propustnost tam, kde ji potřebujete – k vysoce výkonným pracovním skupinám na okraji sítě, nebo jako...

Novinka
Porovnat
TP-Link AC50 Wireless Controller, Auto-detect and centralized management, up to 50 CAPs
AC50

TP-Link AC50 Wireless Controller, Auto-detect and centralized management, up to 50 CAPs

1 016 bez DPH
1 229 s DPH
  Skladem

V dnešní době firmy od svých bezdrátových sítí požadují stále větší flexibilitu a bezpečnost, aby mohly držet krok se světem, v němž se věci odehrávají velmi rychle. Nová řada Auranet CAP zajišťuje nejen to, ale ještě mnohem více. Access point CAP spol...

Novinka
Porovnat
TP-Link CAP1750 Wireless N Ceiling/Wall Mount Access Point, Dual Band, 802.11a/b/g/n/ac
CAP1750

TP-Link CAP1750 Wireless N Ceiling/Wall Mount Access Point, Dual Band, 802.11a/b/g/n/ac

3 329 bez DPH
4 028 s DPH
  Skladem

Simultaneous 450Mbps on 2.4GHz and 1300Mbps on 5GHz totals 1750Mbps Wi-Fi speeds; Hardware wireless controller enables administrators to easily manage hundreds of CAPs; Support Power over Ethernet (802.at) for convenient and affordable installation; Si...

Novinka
Porovnat
Masterlan optická vana 12x SC Duplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá
ODF12SCDB

Masterlan optická vana 12x SC Duplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá

799 bez DPH
967 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
Masterlan optická vana 12x SC Duplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", šedá
ODF12SCDG

Masterlan optická vana 12x SC Duplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", šedá

799 bez DPH
967 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
Masterlan optická vana 24x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá
ODF24SCSB

Masterlan optická vana 24x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", černá

799 bez DPH
967 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
Masterlan optická vana 24x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", šedá
ODF24SCSG

Masterlan optická vana 24x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 1U, 19", šedá

799 bez DPH
967 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
Masterlan optická vana 48x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 2U, 19", černá
ODF48SCSB

Masterlan optická vana 48x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 2U, 19", černá

1 141 bez DPH
1 381 s DPH
 není skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
Masterlan optická vana 48x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 2U, 19", šedá
ODF48SCSG

Masterlan optická vana 48x SC Simplex, patch panel vč. kazety, 2U, 19", šedá

1 141 bez DPH
1 381 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
Masterlan FTTH optický spojovací box pro 8x SC, včetně kazety a spojek, šedivý
FTTHBOX8

Masterlan FTTH optický spojovací box pro 8x SC, včetně kazety a spojek, šedivý

697 bez DPH
843 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.