Status: Novinka

 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
98 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turris Omnia 1 GB Wi-Fi, 5x GLAN, 1x SFP, 2x USB 3.0, 3x miniPCI-e
RTROM01-1G

Turris Omnia 1 GB Wi-Fi, 5x GLAN, 1x SFP, 2x USB 3.0, 3x miniPCI-e

6 616 bez DPH
8 005 s DPH
  Skladem

Domácí router je nezbytný pro připojení k Internetu, ale většinu času je nevytížený a jen spotřebovává proud. Proč ho nevyužít i jinak? Díky výkonnému hardware zvládne Turris Omnia spoustu dalších věcí i při gigabitovém provozu. Můžete ho využít jako d...

Novinka
Porovnat
Turris Omnia 2 GB Wi-Fi, 5x GLAN, 1x SFP, 2x USB 3.0, 3x miniPCI-e
RTROM01-2G

Turris Omnia 2 GB Wi-Fi, 5x GLAN, 1x SFP, 2x USB 3.0, 3x miniPCI-e

7 610 bez DPH
9 208 s DPH
  Skladem

Domácí router je nezbytný pro připojení k Internetu, ale většinu času je nevytížený a jen spotřebovává proud. Proč ho nevyužít i jinak? Díky výkonnému hardware zvládne Turris Omnia spoustu dalších věcí i při gigabitovém provozu. Můžete ho využít jako d...

Novinka
Porovnat
Turris Omnia 1 GB No Wi-Fi, 5x GLAN, 1x SFP, 2x USB 3.0, 3x miniPCI-e
RTROM01-1GNW

Turris Omnia 1 GB No Wi-Fi, 5x GLAN, 1x SFP, 2x USB 3.0, 3x miniPCI-e

5 339 bez DPH
6 460 s DPH
  Skladem

Domácí router je nezbytný pro připojení k Internetu, ale většinu času je nevytížený a jen spotřebovává proud. Proč ho nevyužít i jinak? Díky výkonnému hardware zvládne Turris Omnia spoustu dalších věcí i při gigabitovém provozu. Můžete ho využít jako d...

Novinka
Porovnat
UBNT airFiber 11FX, High Band
AF-11FX-H

UBNT airFiber 11FX, High Band

19 750 bez DPH
23 899 s DPH
 31.1.2017

AF-11FX je fullduplexní ptp zařízení s možností SISO a MIMO režimu. Srdcem airFiber 11FX je nový INVICTUS 2 procesor navržený na dlouhé vzdálenosti, vysoký vysílací výkon ( až 30dBm ) a propustnost až 1,2Gbps . Jednotku lze napájet přes DC svorkovnici ...

Novinka
Porovnat
UBNT airFiber 11FX, Low Band
AF-11FX-L

UBNT airFiber 11FX, Low Band

19 750 bez DPH
23 899 s DPH
 31.1.2017

AF-11FX je fullduplexní ptp zařízení s možností SISO a MIMO režimu. Srdcem airFiber 11FX je nový INVICTUS 2 procesor navržený na dlouhé vzdálenosti, vysoký vysílací výkon ( až 30dBm ) a propustnost až 1,2Gbps . Jednotku lze napájet přes DC svorkovnici ...

Novinka
Porovnat
UBNT Duplexer pro airFiber 11FX-H, High Band
AF-11FX-DUP-H

UBNT Duplexer pro airFiber 11FX-H, High Band

4 661 bez DPH
5 642 s DPH
 28.2.2017

AF-11FX-DUP-H je frekvenční duplexer sloužící pro využití 2x2 MIMO u jednotky airFiber 11FX-H . Duplexer pracuje ve frekvenčním pásmu 10.940 - 11.200GHz (low channel) a 11.440 - 11.700GHz (high channel).

Novinka
Porovnat
UBNT Duplexer pro airFiber 11FX-L, Low Band
AF-11FX-DUP-L

UBNT Duplexer pro airFiber 11FX-L, Low Band

4 661 bez DPH
5 642 s DPH
 28.2.2017

AF-11FX-DUP-L je frekvenční duplexer sloužící pro využití 2x2 MIMO u jednotky airFiber 11FX-L . Duplexer pracuje ve frekvenčním pásmu 10.700 - 10955MHz (low channel) a 11.200 - 11.445GHz (high channel).

Novinka
Porovnat
UBNT airFiber Dish AF-11G35 - parabolická anténa pro airFiber 11GHz, 35dBi
AF-11G35

UBNT airFiber Dish AF-11G35 - parabolická anténa pro airFiber 11GHz, 35dBi

8 761 bez DPH
10 603 s DPH
 28.4.2017

AirFiber Dish AF-11G35 je speciálně vyrobená parabolická anténa se ziskem 35dBi , skvělou izolací mezi konektory (až 35dBm), velmi nízkým vyzařovacím úhlem 2.5° (při -3dB), uchycením pro AF-11X jednotku na svou zadní stěnu díky tzv. rocket kitu. a je u...

Novinka
Porovnat
UBNT EP-54V-150W, EdgePower, 54v, 150W
EP-54V-150W

UBNT EP-54V-150W, EdgePower, 54v, 150W

4 312 bez DPH
5 219 s DPH
  Skladem

Edgepower je výkonné rackmount napájecí řešení s webovým managementem vhodné pro napájení EdgePoint routerů a switchů. EdgePower obsahuje 2 šachty pro modulární napájecí zdroje, které lze pomocí managementu sloučit (max. výkon 300W) nebo automaticky zá...

Novinka
Porovnat
UBNT EP-54V-150W-AC, EdgePower, 54v, 150W, AC
EP-54V-150W-AC

UBNT EP-54V-150W-AC, EdgePower, 54v, 150W, AC

1 675 bez DPH
2 029 s DPH
 31.1.2017

EP-54V-150W-AC je vyměnitelný napájecí zdroj pro napájecí řešení EdgePower. Výstupní napájení tohoto zdroje je 54V s výkonem 150W a vstupním napájením 230V přes IEC konektor.

Novinka
Porovnat
UBNT EP-54V-150W-DC, EdgePower, 54v, 150W, DC
EP-54V-150W-DC

UBNT EP-54V-150W-DC, EdgePower, 54v, 150W, DC

1 701 bez DPH
2 060 s DPH
 31.1.2017

EP-54V-150W-DC je vyměnitelný napájecí zdroj (měič) pro napájecí řešení EdgePower. Výstupní napájení tohoto zdroje je 54V s výkonem 150W a variabilním vstupním napájením přes DC svorkovnici.

Novinka
Porovnat
UBNT FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)
FC-SM-100

UBNT FC-SM-100, Fiber Cable, Single Mode, 100' (30m)

1 493 bez DPH
1 807 s DPH
 30.3.2017

FC-SM-100 je 30ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

Novinka
Porovnat
UBNT FC-SM-200, Fiber Cable, Single Mode, 200' (60m)
FC-SM-200

UBNT FC-SM-200, Fiber Cable, Single Mode, 200' (60m)

2 196 bez DPH
2 657 s DPH
 30.3.2017

FC-SM-200 je 60ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

Novinka
Porovnat
UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, Single Mode, 300' (90m)
FC-SM-300

UBNT FC-SM-300, Fiber Cable, Single Mode, 300' (90m)

3 019 bez DPH
3 653 s DPH
 30.3.2017

FC-SM-300 je 90ti metrový venkovní single mode optický kabel s 6ti předvyrobenými LC konektory na každé straně. Díky tomuto kabelu ušetříte náklady za zapůjčení optické svářečky a materiálu s tím spojeným. Kabel je vhodný např pro galvanické oddělení v...

Novinka
Porovnat
UBNT INS-3AF-I-G PoE Instant 8023af Adapter, Indoor, Gigabit - vnitřní
INS-3AF-I-G

UBNT INS-3AF-I-G PoE Instant 8023af Adapter, Indoor, Gigabit - vnitřní

457 bez DPH
555 s DPH
  Skladem

Vnitřní PoE extraktor pro napájení většiny RouterBOARDů nebo zařízení od Ubiquiti s gigabitovým portem. Jedná se o převodník z aktivního napájení označeného jako 802.3af na pasivní PoE 24V/0,5A s maximální zátěží 12W.

Novinka
Porovnat
UBNTINS-3AF-O-G PoE Instant 8023af Adapter, Outdoor, Gigabit - venkovní
INS-3AF-O-G

UBNTINS-3AF-O-G PoE Instant 8023af Adapter, Outdoor, Gigabit - venkovní

487 bez DPH
591 s DPH
  Skladem

Venkovní PoE extraktor pro napájení většiny RouterBOARDů nebo zařízení od Ubiquiti s gigabitovým portem. Jedná se o převodník z aktivního napájení označeného jako 802.3af na pasivní PoE 24V/0,5A s maximální zátěží 12W.

Novinka
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-MM-10G

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack

973 bez DPH
1 181 s DPH
  Skladem

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. B...

Novinka
Porovnat
UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack
UF-MM-10G-20

UBNT UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G, 20-Pack

8 775 bez DPH
10 654 s DPH
 30.3.2017

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. B...

Novinka
Porovnat
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
UF-MM-1G

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack

426 bez DPH
519 s DPH
 28.2.2017

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

Novinka
Porovnat
UBNT UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack
UF-MM-1G-20

UBNT UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, 20-Pack

3 917 bez DPH
4 776 s DPH
 30.3.2017

UF-MM-1G je multimode 1G SFP modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 550m . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP porty. Balen...

Novinka
Porovnat
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
UF-SM-10G

UBNT UF-SM-10G - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

2 166 bez DPH
2 624 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

Novinka
Porovnat
UBNT UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack
UF-SM-10G-20

UBNT UF-SM-10G-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 20-Pack

19 790 bez DPH
23 982 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km . Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty....

Novinka
Porovnat
UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
UF-SM-10G-S

UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

4 056 bez DPH
4 911 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ub...

Novinka
Porovnat
UBNT UF-SM-10G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack
UF-SM-10G-S-20

UBNT UF-SM-10G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 20-Pack

36 860 bez DPH
44 637 s DPH
  Skladem

UF-SM-10G-S je sada singlemode 10G SFP+ WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1270 a 1330nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 10km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ub...

Novinka
Porovnat
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack
UF-SM-1G-S

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pack

578 bez DPH
703 s DPH
 30.3.2017

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

Novinka
Porovnat
UBNT UF-SM-1G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack
UF-SM-1G-S-20

UBNT UF-SM-1G-S-20 - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 20-Pack

5 131 bez DPH
6 245 s DPH
 není skladem

UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulů pro přenos dat pomocí jednoho vlákna s jedním LC konektorem. Vlnová délka (Tx a Rx) těchto modulů je 1310 a 1550nm a jsou vhodné pro spojení až na vzdálenost 3km . Moduly jsou kompatibilní se všemi Ubiqui...

Novinka
Porovnat
RF elements UltraDish TP-400 směrová anténa s TwistPortem, 5GHz, 24.5dBi
ULD-TP-400

RF elements UltraDish TP-400 směrová anténa s TwistPortem, 5GHz, 24.5dBi

2 526 bez DPH
3 063 s DPH
 17.2.2017

ULD-TP-400 je jedna z prvních směrových antén z dílny RF elements vyznačující se symetrickým vyzařovacím úhlem, snížením bočních laloků a rušením, ziskem 24.5dBi a TwistPort konektorem . TwistPort konektor; TwistPort konektor je prakticky bezztrátový a...

Novinka
Porovnat
RF elements UltraDish TP-550 směrová anténa s TwistPortem, 5GHz, 27.5dBi
ULD-TP-550

RF elements UltraDish TP-550 směrová anténa s TwistPortem, 5GHz, 27.5dBi

3 334 bez DPH
4 040 s DPH
 17.2.2017

ULD-TP-550 je jedna z prvních směrových antén z dílny RF elements vyznačující se symetrickým vyzařovacím úhlem, snížením bočních laloků a rušením, ziskem 27dBi a TwistPort konektorem . TwistPort konektor; TwistPort konektor je prakticky bezztrátový a d...

Novinka
Porovnat
UBNT AmpliFi High Density Domácí Wi-Fi Systém (Router + 2x Mesh Point)
AFi-HD

UBNT AmpliFi High Density Domácí Wi-Fi Systém (Router + 2x Mesh Point)

8 113 bez DPH
9 819 s DPH
 14.4.2017

AmlpliFi HD není jen běžný router, jde o kompletní ultimátní systém , který obsahuje router jako hlavní jednotku a dvě Mesh jednotky pro pokrytí prostoru až 1850 m2. V sadě jsou zařízení s inovativním, moderním a elegantním designem. Nastavení celého s...

Novinka
Porovnat
UBNT AmpliFi Long Range Domácí Wi-Fi Systém (Router + 2x Mesh Point)
AFi-LR

UBNT AmpliFi Long Range Domácí Wi-Fi Systém (Router + 2x Mesh Point)

6 960 bez DPH
8 423 s DPH
 1.3.2017

AmlpliFi HD není jen běžný router, jde o kompletní ultimátní systém , který obsahuje router jako hlavní jednotku a dvě Mesh jednotky pro pokrytí prostoru až 1850 m2. V sadě jsou zařízení s inovativním, moderním a elegantním designem. Nastavení celého s...

Novinka
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.