Status: Novinka

 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
73 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Turris Omnia NAS KIT pro modely RTROM01-xx (krabice, řadič, kabely)
RTROM01-NAS-KIT

Turris Omnia NAS KIT pro modely RTROM01-xx (krabice, řadič, kabely)

1 686 bez DPH
2 040 s DPH
  Skladem

Proměňte svůj router Turris Omnia v domácí multimedální centrum ! Díky novému plechovému šasi a dalšímu příslušenství v podobě napájecích + datových kabelů a SATA řadiče do sběrnice miniPCI-e pro až 2 pevné disky s rozhraním SATA vytvoříte ze svého rou...

Novinka
Porovnat
UBNT airFiber 11FX
AF-11FX

UBNT airFiber 11FX

13 010 bez DPH
15 742 s DPH
 21.10.2017

AF-11FX je fullduplexní ptp zařízení s možností SISO/MIMO režimu. Srdcem airFiber 11FX je nový INVICTUS 2 procesor navržený na dlouhé vzdálenosti, vysoký vysílací výkon až 30dBm a propustnost až 1,2Gbps . Jednotku lze napájet přes DC svorkovnici (38 až...

Novinka
Porovnat
UBNT ACB-AC, airCube AC, dual-band 802.11ac Wi-Fi router with PoE in/out - supports UMobile App & managed by UNMS (Ubiqu
ACB-AC

UBNT ACB-AC, airCube AC, dual-band 802.11ac Wi-Fi router with PoE in/out - supports UMobile App & managed by UNMS (Ubiqu

1 552 bez DPH
1 880 s DPH
 23.11.2017

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
TP-Link TL-WR902AC - AC750 Mini Pocket Wi-Fi Router
TL-WR902AC

TP-Link TL-WR902AC - AC750 Mini Pocket Wi-Fi Router

789 bez DPH
955 s DPH
  Skladem

Přenosný a kompaktní; Díky kompaktnímu designu vhodnému na cesty je router TL-WR902AC dostatečně malý na to, abyste jej strčili do kapsy a měli jistotu, že můžete mít přístup k internetu všude, kam se vydáte. Díky napájení přes micro USB port a vestavě...

Novinka
Porovnat
TP-Link AD7200 3-pásmový bezdrátový router
AD7200

TP-Link AD7200 3-pásmový bezdrátový router

6 277 bez DPH
7 595 s DPH
  Skladem

AD7200 používá Multi pásmovou technologii pro provoz tří oddělených pásem najednou s kombinovanými rychlostmi až 7200Mbit/s (800 + 1733 + 4600Mbps), čímž vytváří síť, ke které může být připojeno více zařízení bez kompromisu ve výkonu. Porovnání 1x1 SIS...

Novinka
Porovnat
TP-Link Archer VR400 Bezdrátový VDSL/ADSL modem a router
Archer VR400

TP-Link Archer VR400 Bezdrátový VDSL/ADSL modem a router

2 232 bez DPH
2 701 s DPH
  Skladem

Modem a router Archer VR400 zpřístupňuje plný potenciál vašeho připojení k internetu díky tomu, že nabízí kombinovanou rychlost Wi-Fi připojení ve dvou pásmech až 1,2 Gb/s, kterou tvoří 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz – při práci s in...

Novinka
Porovnat
TP-Link Deco M5 - systém pro celý dům (3pack)
Deco M5(3-Pack)

TP-Link Deco M5 - systém pro celý dům (3pack)

6 898 bez DPH
8 347 s DPH
 30.9.2017

Deco je řešení Wi-Fi sítě pro celý dům, které má nejkomplexnější zabezpečení. Poskytuje rychlý nepřerušovaný Wi-Fi signál pro každou místnost díky tomu, že využije výkon tří samostatných jednotek AC1300 pro souvislé pokrytí plochy až 420 m2 . Nastavení...

Novinka
Porovnat
TP-Link RE305 Bezdrátový dual band externder
RE305

TP-Link RE305 Bezdrátový dual band externder

1 089 bez DPH
1 318 s DPH
  Skladem

Už vás nebaví mrtvé zóny vaší Wi-Fi sítě? Extender Wi-Fi rozsahu RE305 se bezdrátově připojí k vašemu routeru, zesílí a rozšíří jeho signál do oblastí, kam router sám o sobě nedosáhne, přičemž současně snižuje rušení signálu, aby váš domov nebo kancelá...

Novinka
Porovnat
TP-Link RE500 Bezdrátový dual band externder
RE500

TP-Link RE500 Bezdrátový dual band externder

2 433 bez DPH
2 944 s DPH
  Skladem

Extender RE500 poskytuje až trojnásobnou rychlost než tradiční extendery řady AC, protože používá technologii 3×3 MU-MIMO, která obslouží až tři zařízení najednou, čímž se zkracují doby čekání na odezvu a zvýší se propustnost Wi-Fi sítě pro jednotlivá ...

Novinka
Porovnat
TP-Link RE650 Bezdrátový dual band range externder
RE650

TP-Link RE650 Bezdrátový dual band range externder

2 977 bez DPH
3 602 s DPH
  Skladem

Díky čtyřem externím dvoupásmovým anténám vytváří extender RE650 stabilní bezdrátové připojení k libovolnému Wi-Fi routeru a zvyšuje pokrytí sítě až o 1300 m2*. Dvoujádrový procesor s taktem 880 MHz zajišťuje pro Wi-Fi maximální výkon, takže vaše chytr...

Novinka
Porovnat
TP-Link TL-MR3020 Přenosný 3G/4G bezdrátový router
TL-MR3020

TP-Link TL-MR3020 Přenosný 3G/4G bezdrátový router

508 bez DPH
615 s DPH
  Skladem

Tento router je výjimečný díky svému malému cestovnímu designu a mini USB portu, díky kterému lze připojit notebook či napájecí adaptér a použít je tak jako zdroj napájení. Pokud máte svůj notebook, můžete model TL-MR3020 snadno napájet a vytvořit clou...

Novinka
Porovnat
TP-Link TL-PA8030P KIT, Powerline Starter kit se třemi gigabitovými porty
TL-PA8030PKIT

TP-Link TL-PA8030P KIT, Powerline Starter kit se třemi gigabitovými porty

2 477 bez DPH
2 997 s DPH
  Skladem

Vyspělá technologie HomePlug AV2 znamená, že sada TL-PA8030P KIT podporuje 2x2 MIMO s technologií tvarování paprsku Beamforming, aby uživatelé mohli využívat ultra rychlé přenosové rychlosti až 1300 Mb/s. Dokonalé řešení pro činnosti náročné na šířku p...

Novinka
Porovnat
TP-Link TL-WA820RE Bezdrátový USB extender, 300Mbps
TL-WA820RE

TP-Link TL-WA820RE Bezdrátový USB extender, 300Mbps

490 bez DPH
593 s DPH
  Skladem

Extender TL-WA820RE není větší než běžný USB flash disk – jeho design je kompaktní, a přitom dokáže rozšířit pokrytí Wi-Fi signálem v celém vašem domě a podporuje rychlosti přenosu dat až 300 Mb/s pro všechna vaše mobilní zařízení. Zesílení Wi-Fi signá...

Novinka
Porovnat
TP-Link AV1000 Powerline Wi-Fi KIT
TL-WPA7510KIT

TP-Link AV1000 Powerline Wi-Fi KIT

2 143 bez DPH
2 593 s DPH
  Skladem

Díky technologii Powerline již nikdy nebude rozšíření vaší sítě omezeno primárním pokrytím z vašeho routeru.Sada TL-WPA7510 KIT využívá vyspělé zásuvky HomePlug AV2 jako skvělé řešení pro rozvod ultra rychlých dat a rozšíření sítě kamkoli, kde je elekt...

Novinka
Porovnat
TP-Link TL-WPA9610KIT Powerline Wi-Fi KIT
TL-WPA9610KIT

TP-Link TL-WPA9610KIT Powerline Wi-Fi KIT

3 717 bez DPH
4 498 s DPH
 30.9.2017

Nejnovější technologie HomePlug AV2 umožňuje přenášet data přes Powerline (elektrické rozvody) rychlostí až 2000 Mb/s a chrání je před ztrátami, které by cestou mohly nastat. Při připojení přes gigabitový ethernetový port bude vše tak, jak jste zvyklí,...

Novinka
Porovnat
TP-Link TL-WR810N kapesní WiFi router/AP/Repeater
TL-WR810N

TP-Link TL-WR810N kapesní WiFi router/AP/Repeater

726 bez DPH
878 s DPH
  Skladem

TL-WR810N je velmi kompaktní a lehce přenosné zařízení zvládající módy WiFi AP, AP Router nebo Repeater. Pro snadnou a rychlou změnu režimu slouží externí přepínač na boku zařízení. Výbava; Zařízení má celkem 2 ethernetové 100Mbps porty z nichž jeden m...

Novinka
Porovnat
TP-Link CAP300-Outdoor
CAP300-Outdoor

TP-Link CAP300-Outdoor

1 271 bez DPH
1 538 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

Novinka
Porovnat
TP-Link RPS150 Redundantní napájecí zdroj, 150W
RPS150

TP-Link RPS150 Redundantní napájecí zdroj, 150W

5 083 bez DPH
6 150 s DPH
  Skladem

Redundantní napájecí zdroj (Redundant Power Supply – RPS) TP-Link RPS150 je navržen za účelem zajištění co největší dostupnosti firemních sítí bez výpadků. Zdroj RPS150 se používá jako redundantní (záložní) zdroj napájení pro řízené switche TP-Link se ...

Novinka
Porovnat
TP-Link RPS2, Rámeček pro instalaci dvou RPS150 zdrojů do racku
RPS2

TP-Link RPS2, Rámeček pro instalaci dvou RPS150 zdrojů do racku

1 707 bez DPH
2 065 s DPH
  Skladem

Rámeček TP-Link RPS2 se dvěma pozicemi je navržen pro instalaci dvou redundantních zdrojů RPS150 do racku. Instalace je rychlá a snadná. Systémová integrace mezi řízenými switchy TP-Link a RPS zdroji pomáhá zajistit odolnou konvergovanou síť bez výpadk...

Novinka
Porovnat
TP-Link T1500G-10MPS PoE switch, 8x GLAN + 2x SFP, 802.3af/at, 116W budget
T1500G-10MPS

TP-Link T1500G-10MPS PoE switch, 8x GLAN + 2x SFP, 802.3af/at, 116W budget

3 631 bez DPH
4 394 s DPH
  Skladem

Gigabitový smart switch TP-Link JetStream T1500G-10MPS je vybaven osmi gigabitovými porty s konektory RJ45 a dvěma sloty SFP, všechny porty RJ45 podporují standard 802.3af/at (PoE+) s celkovou napájecí kapacitou 116 W a praktické funkce řízení napájení...

Novinka
Porovnat
TP-Link T1500G-10PS PoE switch, 8x GLAN + 2x SFP, 802.3af, 53W budget
T1500G-10PS(TL-SG2210P)

TP-Link T1500G-10PS PoE switch, 8x GLAN + 2x SFP, 802.3af, 53W budget

2 724 bez DPH
3 296 s DPH
  Skladem

Inteligentní gigabitový switch TP-Link T1500G-10PS je vybaven osmi gigabitovými porty s konektory RJ45 a dvěma sloty SFP, všechny porty RJ45 podporují standard PoE s celkovou napájecí kapacitou 53 W a má praktické funkce řízení napájení, které PoE nabí...

Novinka
Porovnat
TP-Link T2500-28TC switch, 24x LAN + 4x Combo SFP
T2500-28TC(TL-SL5428E)

TP-Link T2500-28TC switch, 24x LAN + 4x Combo SFP

5 083 bez DPH
6 150 s DPH
 30.9.2017

T2500-28TC od TP-LINKu, který je navržen pro pracovní skupiny a oddělení, poskytuje plnou sadu řídících funkcí vrstvy 2. To přináší maximální propustnost tam, kde jí potřebujete - vysoce-výkonným pracovním skupinám na okraji sítě nebo jako páteř rychlý...

Novinka
Porovnat
TP-Link T2600G-28MPS PoE switch, 24x GLAN + 4x SFP, 802.3af/at, 384W budget
T2600G-28MPS(TL-SG3424P)

TP-Link T2600G-28MPS PoE switch, 24x GLAN + 4x SFP, 802.3af/at, 384W budget

9 802 bez DPH
11 860 s DPH
  Skladem

T2600G-28MPS poskytuje 24x 10/100/1000Mbit/s portů , které podporují 802.3at/af-kompatibilní s PoE s celkovým výkonem 384W , což dává uživatelům možnost a flexibilitu rozmístit bezdrátové access pointy nebo síť bezpečnostních IP kamer. Navíc poskytuje ...

Novinka
Porovnat
TP-Link TL-SG1016PE PoE switch, 16x GLAN, 802.3af/at, 110W budget
TL-SG1016PE

TP-Link TL-SG1016PE PoE switch, 16x GLAN, 802.3af/at, 110W budget

4 295 bez DPH
5 197 s DPH
  Skladem

Switch TL-SG1016PE, který lze použít jako stolní nebo jej instalovat do racku, má 16 gigabitových portů, z nichž 8 podporuje standard PoE+. Switch poskytuje jednoduchý způsob rozšíření kabelové sítě přenosem napájení a dat přes jediný ethernetový kabel...

Novinka
Porovnat
TP-Link TXC432-CU1M SFP+ Direct Attach Cable, 10Gbps, 1m
TXC432-CU1M

TP-Link TXC432-CU1M SFP+ Direct Attach Cable, 10Gbps, 1m

1 144 bez DPH
1 384 s DPH
 není skladem

Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP+ na každé straně je TXC432-CU1M vhodný pro krátké vzdálenosti a nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků v rámci jednoho racku.

Novinka
Porovnat
TP-Link TXC432-CU3M SFP+ Direct Attach Cable, 10Gbps, 3m
TXC432-CU3M

TP-Link TXC432-CU3M SFP+ Direct Attach Cable, 10Gbps, 3m

1 397 bez DPH
1 690 s DPH
 není skladem

Díky pasivnímu metrovému twinaxiálnímu kabelu s dvěma konektory SFP+ na každé straně je TXC432-CU1M vhodný pro krátké vzdálenosti a nabízí cenově dostupný způsob 10Gbps propojení aktivních prvků v racku nebo do sousedních racků.

Novinka
Porovnat
TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km
TXM431-LR

TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-LR, SM, 1310nm, 2x LC konektor, 10km

3 195 bez DPH
3 866 s DPH
 není skladem

Transceiver TXM431-LR je určen k propojení aktivních prvků na delší vzdálenosti pomocí single-mode optického kabelu až na vzdálenost 10km. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 1310nm. SFP+ modul podporuje plně duple...

Novinka
Porovnat
TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300m
TXM431-SR

TP-Link 10G SFP+ optický modul TXM431-SR, MM, 850nm, 2x LC konektor, 300m

1 144 bez DPH
1 384 s DPH
 není skladem

Transceiver TXM431-SR je určen k propojení aktivních prvků pomocí multi-mode optického kabelu až na vzdálenost 300m. Jedná se o vysoce výkonný 10Gbps transceiver komunikující na vlnové délce 850nm. SFP+ modul podporuje plně duplexní režim s kabely o pr...

Novinka
Porovnat
MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM, 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU,1U Rackmount
CRS317-1G-16S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM, 800MHz CPU, 1GB, 1xGLAN, 16xSFP+cage, ROS L5, Dual PSU,1U Rackmount

6 985 bez DPH
8 454 s DPH
 29.9.2017

CRS317-1G-16S+RM je zcela nový Cloud Router Switch s L3 funkcemi s montáží do 19" racku. Switch je vybaven 16x SFP+ porty s rychlostí 10Gbps se zpětnou kompatibilitou i pro 1Gbps moduly, dále gigabitovým ethernetovým portem pro management a jedním séri...

Novinka
Porovnat
MikroTik RouterBOARD RBLHG-5HPnD, LHG HP5, 24,5dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj
RBLHG-5HPnD

MikroTik RouterBOARD RBLHG-5HPnD, LHG HP5, 24,5dBi, 802.11an, ROS L3, PoE, zdroj

1 360 bez DPH
1 647 s DPH
  Skladem

The Light Head Grid (RBLHG-5HPnD) je kompaktní a lehké bezdrátové zařízení s integrovanou 24,5 dBi mřížkovitou anténou zajišťující vysokou odolnost proti větru. Je ideální pro point-to-point spojení nebo pro klienty / zákazníky na delší vzdálenosti . O...

Novinka
Porovnat
dalších 30 ...
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

ubiquiti mikrotik tp-link rfelements ignitenet maxlink

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.