MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible

MaxLink 1.25G SFP optický modul, SM, 1310nm, 20km, 2x LC konektor, DDM, Cisco compatible
Speciální nabídka
Vaše cena bez DPH
332 
Recyklační poplatek 1.50 Kč
Vaše cena s RP 334 
Vaše cena s DPH (21%) 404 
 Počet kusů v balení:  10 ks
Výrobce

MaxLink

Kód10600032
Part No. ML-S31D-20
Záruka36 Měsíc(ů)
Dostupnost na pobočkách

Plzeň

  Skladem 

Ostrava

  Skladem 
 
 

Popis produktu

ML-S31D-20 je 1.25G SFP modul s 1310nm vlnovou délkou, dvěmi LC konektory a maximální vzdáleností 20km po singlemode optickém vlákně. SFP modul podporuje monitoring, neboli DDM funkci.

LC konektory v SFP modulu mají broušení typu UPC.

Modul je kompatibilní se všemi aktivními prvky od MikroTiku a také se zařízeními jiných výrobců "cisco compatibile".

Technická podpora

Technická podpora k tomuto produktu je dostupná na emailu servis@discomp.cz, telefonním čísle (+420) 377 221 177, případně odesláním dotazu přes webový formulář. Naše technická podpora je dostupná v této pracovní době.

Obchodní informace

Tomáš Petržílka, +420 702 564 566 , tomas.petrzilka@discomp.cz

Technické parametry

Konektory a rozhraní

Konektory:  (2) LC

Optika

Formát:  SFP
Pro typ kabelu:  Single Mode
Přenosová rychlost:  1 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]:  1310
Dosah [km]:  20
Typ přenosu:  2-vláknový

Software

DDMI - diagnostika:  Ano
 
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

Nalezli jste chybu

Popis závady:

Váš e-mail:

Opište kód z obrázku:
Jiný obrázek...

Dotaz k tomuto produktu

Dotaz:

Váš e-mail:

Opište kód z obrázku:
Jiný obrázek...

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.