Discomp - networking solutions

Novinky

Nejprodávanější

Akce


Aktuality

  • Optické Drop kabely Masterlan nově skladem!

    4.1.2017
    Zařadili jsme do nabídky vlastní optický singlemode DROP kabel Masterlan. Nabízíme verze s 12, 16 a 24 vlákny typu Corning G.657.A2. Díky těmto vláknům je kabel velice pružný a ohebný. Plášt kabelu je typu LSZH s UV stabilní příměsí. Ve verzi s 24 vlákny průměr kabelu nepřesahuje 4mm. Tento kvalitní drop kabel lze použít pro vnitřní, ale i venkovní instalace, převěsy až 160m, v trubkách, v kolektorech a je zafouknutelný do 500m. Kabel nabízíme ve dvou barevných variantách (černá, slonovinová kost). Náviny 500m a 2000m na dřevotřískovém pevném kotouči, zabaleno v krabici + metráž pro každou variantu.
  • Nový airOS s vylepšenými funkcemi je tu!

    22.12.2016
    Právě vydané nové verze airOS v6 (airMAX M) a v8 (airMAX AC) umožňují připojení airMAX M5 klientů na airMAX AC přístupové body. Vylepšení se v nové verzi airOS dočkala také funkce DFS, která mohla díky hustě penetrovanému 5GHz pásmu falešně detekovat radar. Úplný seznam oprav a vylepšení naleznete zde: airMAX M(v6.0), airMAX AC(v8.0).
  • Prodloužená záruka Hikvision produktů na 3 roky!

    21.11.2016
    Nově nabízíme na všechny kamery a záznamová zařízení (IP/HD-TVI) značky Hikvision záruku 36 měsíců. Veříme, že Vám tato svkělá zpráva usnadní výběr vhodného řešení.
  • SFP a SFP+ moduly od Ubiquiti Networks skladem!

    18.11.2016
    Jeden z největších výrobců síťových prvků pro ISP uvedl na trh novou řadu SFP modulů, které jsou kompatibilní se všemi UniFi a EdgeSwitchemi. Moduly jsou samozřejmě kompatibilní i s jinými výrobci - úspěšně jsme otestovali TP-LINK i MikroTik. Dostupné jsou singlemode, multimode, Gigabit i 10Gigabit verze. Většinu modulů máme nyní skladem!
  • Nové modely CCR1009 v naší nabídce

    15.11.2016
    Novinkou v našem sortimentu jsou nové modely CCR1009, které oproti stávajícím mají o cca 10% vyšší teoretickou propustnost, podporu 100Mbps SFP, přímé připojení rozhraní na CPU bez switch-chipu a jeden combo port. Všechny modely podporují redundantní napájení. (porovnání modelů)
 
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.