GPON a GEPON

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostupnost
 Filtr skladu
 Filtr skladu
 

skladem: 

 
 
 
 
 

 

 
Položek na stránku:
 
9 položek
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
UBNT UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE
UF-NANO

UBNT UF-NANO - U Fiber, Nano, GPON CPE

1 467 bez DPH
1 777 s DPH
  Skladem

UF-NANO je kompaktní a zároveň robustně stavěný GPON koncový prvek s LED displejem pro zobrazení aktuální propustnosti / IP adresy a stavu ethernetu a optické linky. Rychlost PON linky je maximálně (Rx/Tx) 2.488 / 1.244Gbps, rychlost ethernetu je 10/10...

Novinka
Porovnat
MikroTik SFP GPON SF/ONU modul
SFP/ONU

MikroTik SFP GPON SF/ONU modul

1 581 bez DPH
1 913 s DPH
  Skladem

MikroTik SFP GPON ONU (ONT) modul pro zařízení Mikrotik s SFP portem. Modul vytvoří ze RouterBoardu koncové zařízení GPON FTTx sítě. Veškerá konfigurace probíhá na straně operátora. Modul je plně kompatibilní se standardem ITU-T G.984, Class B+. Specif...

 
Porovnat
MaxLink GEPON FHL104C
FHL104C

MaxLink GEPON FHL104C

25 710 bez DPH
31 111 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

 
Porovnat
MaxLink GEPON 1GE ONU
FHR1100GKB

MaxLink GEPON 1GE ONU

1 029 bez DPH
1 247 s DPH
  Skladem

EPON ONU je určen pro FTTH a sítě poskytovatelů služeb. Fiber port: 1 GPON rozhraní, SC single-mode / single-fiber, downsteam 2.5Gbps Upstream 1.25Gbps; Vlnová délka: 1310nm Tx, Rx 1490nm; Konektory: SC / PC; Citlivost RX: <-28dBm (1490nm); WLAN: IEEE ...

 
Porovnat
MaxLink GEPON 4GE ONU
FHR1400GK

MaxLink GEPON 4GE ONU

1 403 bez DPH
1 699 s DPH
  Skladem

EPON ONU je určen pro FTTH a sítě poskytovatelů služeb. Fiber port - 1 EPON rozhraní, SC single-mode / single-vlákno, downstream 1.25Gbps, upstream 1.25Gbps; Vlnová délka - Tx 1310nm, 1490nm Rx; Konektory - SC / PC; citlivost RX - <-28dBm (1490nm); WLA...

 
Porovnat
MaxLink GEPON SFP transceiver
FHM-L1214-S3320C

MaxLink GEPON SFP transceiver

2 104 bez DPH
2 548 s DPH
  Skladem

Popis produktu se připravuje.

 
Porovnat
MaxLink GEPON PLC splitter 4x
PLC-104G634MSP

MaxLink GEPON PLC splitter 4x

514 bez DPH
624 s DPH
  Skladem

MaxLink 4x PLC spliter pro budování GEPON sítí.

 
Porovnat
MaxLink GEPON PLC splitter 8x
PLC-108G634MSP

MaxLink GEPON PLC splitter 8x

678 bez DPH
822 s DPH
  Skladem

MaxLink 8x PLC spliter pro budování GEPON sítí.

 
Porovnat
MaxLink GEPON PLC splitter 16x
PLC-116G634MSP

MaxLink GEPON PLC splitter 16x

1 309 bez DPH
1 586 s DPH
  Skladem

MaxLink 16x PLC spliter pro budování GEPON sítí.

 
Porovnat
 
 
 
 
CZ GB
 
 

Kde nás najdete

Plzeň
Discomp s.r.o.
Dopravní 1218/2a
318 00 Plzeň - Skvrňany
Tel.: +420 377 221 177
Tel.: +420 377 221 871
Email: info@discomp.cz

Ostrava
Discomp s.r.o.
Rybářská 15
709 00 Ostrava - Mariánské Hory
Tel.: +420 595 534 383
Email: ostrava@discomp.cz

Praha (pouze kancelář)
Discomp s.r.o.
Jana Růžičky 1165/2a
148 00 Praha 4 - Kunratice
Tel.: +420 702 564 566
Email: praha@discomp.cz

ubiquiti mikrotik tp-link rfelements ignitenet maxlink

Přihlášení

Jméno

Heslo

Zapomněli jste své heslo?

Nemáte u nás účet?
Registrujte se a získáte:

Výhodnější ceny
Přehled o svých objednávkách
Možnost získání kreditu
Ověřování záruky podle SN
Rychlejší vyřizování objednávek

K provozování našeho webu www.discomp.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.